id: 73k9bk

Leczenie, sprzęt medyczny

Leczenie, sprzęt medyczny

Our users created 1 065 782 fundraisers and raised 1 160 211 371 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Wiadomość od Beaty, mamy Wojtka.

  "Tochę ochłonęłam po niemałym zaskoczeniu, to mogę coś więcej napisać. Dziś mija 3 tygodnie od silnego ataku, od ktorego zaczęła się pełna diagnostyka szpitalna. Jest to bardzo ciężki czas i psychicznie i fizycznie, bo ataki zdarzają się głównie w nocy. Nie śpię, czuwam każdej jednej nocy, by mu w razie ataku pomóc. By wiedzieć, że był i jak intensywny. Wdrożone leki sprawiły, że nie poznaję własnego dziecka. Rozważaliśmy wszystkie opcje, jakie tylko przyszły nam do głowy, włącznie z rezygnacją z pracy. Nie da się funkcjonować nie śpiąc, jestem w stałym trybie czywania, przez to wyczerpana i sfrustrowana. Opaska byłaby naszym nocnym stróżem, bo uruchamia alarm w razie silnego ataku, a wszystkie lekkie zapisuje w dedykowanej aplikacji, dzięki czemu mogłabym mieć chociaż namiastkę spokojnego snu i poczucia bezpieczeństwa. U Wojtka dodatkową trudnością w razie ataku, jest to że ze względu na wadę stopy, wciąż śpi w szynie, która może zrobić krzywdę :( jestem strzępem nerwów...

  Dziękuję za każdą wpłatę ❤️

  0Comments
   
  2500 char

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Przychodzę do Was z prośbą o pomoc dla koleżanki syna. W styczniu u Wojtusia została zdiagnozowana padaczka. Jest to dla rodziców kolejny cios, ponieważ Wojtek urodził się jako skrajny wcześniak w 31 tygodniu ciąży z masą urodzeniową 1375g. Ma wrodzoną wadę stopy, zwaną stopą końsko-szpotawą, zdwojoną nerkę, zaburzenia napięcia mięśniowego i integracji sensorycznej. Na co dzień korzysta z pomocy wielu specjalistów, aby mógł swym rozwojem dorównać rówieśnikom.

Padaczka jest bardzo niebezpieczną chorobą,szczególnie wśród dzieci, dlatego Wojtuś potrzebuję specjalnej opaski dzięki, której można przewidzieć występowanie różnych stanów i odpowiednio na nie reagować. Naukowcy z Eindhoven University of Technology opracowali ubieralny moduł Nightwatch na ramię, który może uratować życie. Koszt takiego urządzenia to 8000zł .To jest duża kwota, której rodzice w tej chwili nie są w stanie uzbierać.Dlatego postanowiłam założyć tą zrzutkę by wesprzeć Wojtusia i jego rodziców w tym trudnym dla nich czasie. Z góry dziękuję w imieniu swoim i rodziców za każdą pomoc.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 159

preloader

Comments 4

 
2500 char