id: 73yz2d

Wsparcie dla Pawła Woch na zakup aparatów słuchowych

Wsparcie dla Pawła Woch na zakup aparatów słuchowych

Our users created 1 188 512 fundraisers and raised 1 251 545 111 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jestem Paweł Woch i mieszkam w Gdańsku. Mieszkam i utrzymuję się sam. Jestem osobą niesłyszącą. Chciałbym powiedzieć, że potrzebuję zebrać kwotę na dwa aparaty słuchowe Beltone. Wartość wynosi 16 400 zł brutto (2x aparaty słuchowe po 8 200 zł) z salonu Akademia Słyszenia w Warszawie. Całkowity koszt zakupu to 16 400 zł, dofinansowanie z NFZ wynosi 2 100 zł, dofinansowanie z PFRON 2 100 zł, a ja sam zapłaciłem 12 200 zł. Koszt jest bardzo duży. Aparaty słuchowe firmy Beltone Boost Ultra są dla mnie idealne, ponieważ dzięki nim słyszę dużo lepiej, co jest niezbędne, gdyż mam bardzo głęboką głuchotę.


Potrzebuję tych pieniędzy, ponieważ w lutym prosiłem o wsparcie na dofinansowanie w mojej firmie w Gdańsku, ale wiceprezes odmówił, tłumacząc się brakiem środków. Nie mogłem uwierzyć, że firma, w której przepracowałem ponad 6 lat, nie pomogła mi ani finansowo, ani nie zaoferowała lepszych warunków pracy czy podwyżki. Zdecydowałem się zrezygnować z pracy i od 1 lipca 2024 r. jestem bezrobotnym, szukając lepszej pracy.


Bardzo proszę o pomoc oraz wsparcie. Będę niezmiernie wdzięczny za każdą formę wsparcia, która pomoże mi odzyskać wydane środki i poprawić jakość mojego życia. Dzięki aparatom słuchowym będę mógł lepiej funkcjonować na co dzień, a także mieć większe szanse na znalezienie lepszej pracy.


Dołączam fakturę jako potwierdzenie poniesionych kosztów oraz zdjęcia, na których jestem z panią, która wręczała mi nowe aparaty słuchowe w lutym tego roku w salonie Akademia Słyszenia.

LKTPmnaM1x4Vl9VD.jpgyXFulcMGBSGjjH0E.jpg

Serdecznie pozdrawiam,

Paweł Woch


PS. Jestem osobą pełną nadziei i wiary w dobroć ludzi. Wierzę, że z Państwa pomocą uda mi się osiągnąć ten cel i lepiej słyszeć świat wokół mnie. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 12

 
Hidden data
50 zł
WS
Wojtek
hidden
JK
Joanna Krawczyk
30 zł
DB
Dominika
50 zł
MW
Marta Michalska
50 zł
 
Hidden data
10 zł
MM
Maciej Malinowski
100 zł
KW
Katarzyna
10 zł
NC
Natalia Chodak
70 zł
PD
Paulina
20 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!