id: 78gdcn

Gorące miejsce dla aktywnych. Urodzinowa sauna i bania na Roli.

Gorące miejsce dla aktywnych. Urodzinowa sauna i bania na Roli.

Our users created 1 187 510 fundraisers and raised 1 248 992 763 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zamieszkałem w Gorcach 3 lata temu. W tym roku kupiłem ziemię i planuję postawić dom czyli stworzyć swoje miejsce na ziemi. Działka jest w miejscu nazywanym Potok Rola. Ma tam powstać "Rola Biegacza" - miejsce przyjazne turystom aktywnym, biegaczom, rowerzystom, spacerującym, narciarzom i biegającym z psami. Ponieważ średnia temperatura w Gorcach to 6C warto, żeby miejsce było gorące. Dobre do spotkań, dające relaks, odprężenie, możliwość spotkań i odpoczynek dla ciała i ducha. A ponieważ od zawsze lubiłem kontakt z wodą, to stanęło na tym, że na działce, poza domem, powstanie miejsce gorących kąpieli. Zatem ruska bania, sauna, basen, a w przyszłości wanna z solanką. Na początek planuję zrealizować swoje urodzinowe marzenie i postawić saunę ogrodową oraz banię z basenem obok. Znajomi i przyjaciele, którzy odwiedzają Gorce, szukają takiego miejsca, a i sąsiedzi może również się skuszą :)

Chciałbym, aby takie zagłębie z gorącymi falami stało się miejscem otwartym dla gości spragnionych ciepła i relaksu. Niezależnie od pory roku, choć jak wiadomo im zimniej, tym cieplej :)

Oaza ciepła i wody na ochotnickiej Roli stanie w miejscu z widokiem na Lubań, blisko Potoku Rolnickiego (morsowanie!), niemal na krawędzi lasu. Jak może być jeszcze lepiej..:)

Wiem dobrze, że kojący kontakt z gorącym powietrzem w saunie, nur w zaspę śniegu i ponowne zanurzenie w rozgrzanej wodzie doskonale wpływa na komfort głowy. A, że czasy mamy, jakie mamy, to chciałbym zrealizować swój plan tak szybko jak się da.

50 urodziny to doskonała okazja, żeby zaprosić Was do włączenia się w ten projekt, dzięki czemu start będzie szybciej.

Zapraszam gorąco do włączenia się w stworzenie nowego miejsca relaksu w Gorcach. Zwłaszcza w obecnych czasach takie miejsce jest niezwykle ważne.

Wpadnij do mnie i zakochaj się w Gorcach jak ja :)

Robert vel Kacper

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 15

 
Hidden data
hidden
JJ
Joanna Joanna
100 zł
 
Hidden data
500 zł
AB
Ania Borowy
100 zł
ZZ
Zuzanna Załoga
150 zł
RÓŻA
100 zł
MW
Majka Wieczorek
100 zł
KB
Kasia Buchowiecka
200 zł
KB
Kasia Baranow
100 zł
AB
Adam Bartosiewicz
100 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters