id: 799xc6

Operacja bicepsa z przeszczepem ścięgna Achillesa i rehabilitacja

Operacja bicepsa z przeszczepem ścięgna Achillesa i rehabilitacja

Our users created 1 190 095 fundraisers and raised 1 254 429 542 zł

What will you fundraise for today?

Description

Przez całe życie, Karol pomagał innym, a teraz sam zmuszony jest prosić o pomoc.

Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Mój narzeczony Karol Małecki doznał w 2019 roku bardzo poważnej kontuzji bicepsa. Po dwóch nieudanych operacjach, znalazł światełko w tunelu i specjalistów, którzy naprawiają rzeczy niemożliwe dla wcześniejszych chirurgów.

Karol rownież w ostatnim czasie miał trudny okres związany ze zdrowiem, a okres pandemii spowodował zamknięcie siłowni i brak uzyskiwania dochodów. Teraz po tym trudnym okresie Karol się podnosi.

Cena tak skomplikowanej, już trzeciej operacji jest w obecnym czasie poza zasięgiem Karola, a czas odgrywa olbrzymią rolę. Bez Waszej pomocy już nigdy nie stanie na scenie, ponieważ jego biceps nie jest w pełni sprawny. Wiele osób pyta, kiedy zobaczą Karola na scenie. Odpowiedź jest bardzo trudna, ponieważ składa się na nią wiele czynników. Trzecia operacja na biceps wiąże się z dużym ryzykiem i dwa lata szukał specjalistów, którzy podejmą się takiej operacji, a wszyscy mu odmawiali. Wystartuje na pewno, kiedy biceps będzie w pełni sprawny, Karol przygotowany psychicznie i fizycznie. Cały czas ma nadzieję, że jego biceps będzie wyglądał tak jak przed kontuzją. Za każdym razem tracił pieniądze, ale nigdy nie tracił nadziei.

Operacja jest bardzo skomplikowana z przeszczepem ścięgna Achillesa od kogoś, komu już takie ścięgno się nie przyda. To ścięgno czeka już na Karola w lodówce.

Cena samej operacji to 12 tysięcy złotych, narzędzia do operacji to 2 tysiące złotych, ścięgno Achillesa 3 tysiące złotych, pobyt w klinice 1200 złotych za dobę, konsultacja z anestezjologiem 300 złotych. Po tak poważnej operacji, potrzebna będzie długa i profesjonalna rehabilitacja, która będzie kosztowała około 10 tysięcy złotych.

Kulturystyka to całe życie Karola, poświęcił wszytko co mógł żeby się realizować, tylko z Waszą pomocą wejdzie na jeszcze wyższy level. Jednak jego priorytetem jest to żeby biceps był sprawny.

Dziękuję z całego serca za każdą Waszą pomoc.


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 414

preloader

Comments 34

 
2500 characters
 • PD
  Paweł Demeszuk

  Pozdrawiam, zdrówka życzę z moją połamana nogą! 🥰🙂

  20 zł
 •  
  Anonymous user

  Oj jakie to cklowe i chwytające za serce 💗 czlowiek który jest kulturysta i trenerem pomagał biorąc za to pieniądze... To się nazywa usługa czesto nieopodatkowana bo pewnie po co paragony wystawiać. Człowiek wiedzący z czym ten sport jest powiązany, szprycujący się aby przesuwać limity w końcu je przekroczył. Do tego dorzućmy wątek pandemi i może jeszcze wojny na ukrainie. Może trzeba zmniejszyć poziom życia...

  hidden
 • BG
  Bartłomiej GOWIN

  Trzymaj się Karol! Dożo zdrowia i wytrwałości w tym co robisz. Po wszystkim liczę na trening z Tobą. Pozdrawiam.

  20 zł
 • SL
  Street Lifter

  Jak mógłbym przejść obojętnie obok gościa, którego plakat z KiF wisi w pokoju, w którym dorastałem i zaczynałem swoją przygodę z treningami.
  PS Dzięki za pokazanie, że łydy można robić na suwnicy do nóg, a sztangielki na skosie+ wyciskać z kątem 45 stopni. :D Powodzenia!

  hidden
 • KC
  Karolina Chrzanowska

  Może nie dużo ale zawsze coś :) wracaj do zdrowia! Powodzenia Karol :)

  20 zł