id: 7b4pak

Rozwój Royal Chess Bydgoszcz

Rozwój Royal Chess Bydgoszcz

Our users created 1 187 962 fundraisers and raised 1 250 091 974 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć!


Jesteśmy Klubem Szachowym Royal Chess Bydgoszcz, znanym i cenionym klubem w województwie kujawsko-pomorskim. Działamy już od wielu lat, z sukcesami kształtując młode talenty i promując tę niezwykle intelektualną dyscyplinę w naszym regionie.


Niedawno osiągnęliśmy ważny etap w naszym rozwoju - awans do II ligii seniorów. To ogromne osiągnięcie, które daje nam jeszcze więcej motywacji do pracy. Chcemy jednak iść dalej, chcemy dać naszym zawodnikom, zwłaszcza juniorom, szansę na rozwijanie ich umiejętności i osiąganie kolejnych sukcesów.


Nasza drużyna juniorska skupia młodzież z całego województwa. Ich talent, pasja i zaangażowanie przynoszą nam sukcesy na szczeblu ogólnopolskim. Chcemy kontynuować ich szkolenie, wspierając ich rozwój i pomagając zdobywać kolejne medale.


Dlatego uruchamiamy zrzutkę, by zebrać fundusze na rozwój naszego klubu i szkolenie juniorów. Twoje wsparcie pomoże nam w zorganizowaniu obozów szachowych, zakupie niezbędnych materiałów szkoleniowych, opłaceniu udziału w turniejach oraz pokryciu kosztów związanych z awansem do II ligi.


Wierzymy, że szachy to coś więcej niż tylko gra. To nauka strategii, cierpliwości, planowania i przewidywania. To doskonały trening umysłu, który przynosi korzyści na wiele płaszczyzn życia. Pomóż nam rozpowszechnić tę wiedzę i umiejętności wśród naszej młodzieży. Każda złotówka przekazana na ten cel ma ogromne znaczenie!


Z góry dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do śledzenia naszych sukcesów!


Z poważaniem,

Klub Szachowy Royal Chess Bydgoszcz

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 6

 
Hidden data
20 zł
RK
Rafał Kaczorowski
20 zł
 
Hidden data
50 zł
DS
DANIEL
hidden
 
Hidden data
15 zł
 
Hidden data
50 zł

Comments 1

 
2500 characters
  • RK
    Rafał Kaczorowski

    Szymon wisniewski aeeeooo, szach i mat kolego.

    20 zł