Przenieśmy Warszawską Syrenę do Czech! ID: 7fpgcn

Przenieśmy Warszawską Syrenę do Czech! ID: 7fpgcn

35 836 zł from 40 000 zł

89%

35 836 zł

35 836 zł

from 40 000 zł

ended

ended

30.03.2020

233

233

contributors
89%
Donate

Updates 5

 • As an answer to Your questions if it is possible to support us from different countries, we would like to announced that you can support us from any place in the world - the payment is possible using Google Pay.
  Read more
 • Kolejny wygrany mecz za nami! Pokonałyśmy przeciwniczki z Budapesztu ze wspaniałym wynikiem 34:0. To był nasz trzeci mecz z Budapest Wolves, trzeci wygrany ale wyjątkowy bo po raz pierwszy spotkałyśmy się w Polsce! Dziękujemy wszystkim Kibicom i Wspierającym nas - na naszym koncie już 25% sumy, której potrzebujemy. Jesteście wspaniali!
  Read more
 • Wciąż jeszcze żyjemy sobotnim meczem - rozegrałyśmy nasz pierwszy w tym roku sparing! Wygrałyśmy 28:22 z Prague Harpies! Ale nie próżnujemy... bo już za niecałe dwa tygodnie - 8.06 - rozegramy kolejny mecz, tym razem z Budapest Wolves :)
  Read more
 • Mamy już 10% :) Dziękujemy wszystkim, którzy wpłacili pieniądze, jesteście wspaniali! Nie skazujcie naszych mięśni i futbolowej formy na zwiotczenie i zatracenie przedwcześnie zakończonym sezonem! ???????? Zbieramy dalej!
  Read more
 • Chociaż wiele osób wyjechało już na majowy wypoczynek, my nie próżnujemy! W ostatni weekend odbył się nasz drużynowy camp, na którym przygotowywałyśmy się do nadchodzących meczów. Wykorzystujemy każdą możliwą chwilę, na doskonalenie umiejętności.
  Read more

Description

W futbolu amerykańskim nie ma miękkiej gry. Kości trzeszczą, kontuzje są na porządku dziennym. Pod koniec 2012 roku w Warszawie, grupa odważnych dziewczyn z zamiłowaniem do tego sportu, dokonała historycznej decyzji. Stworzyły pierwszą w Polsce kobiecą drużynę futbolu amerykańskiego - Warsaw Sirens. Nieprzerwanie od tamtej pory nasza Drużyna zrzesza kobiety wysokie i szczupłe, niskie i te bardziej krępe, szybkie, silne, odważne i pełne pasji. Przez to, że jesteśmy w tej chwili jedyną aktywną drużyną możemy mieć tylko przeciwników z zagranicy. Za własne pieniądze jeździmy na mecze do Niemiec, Francji, Włoch i Węgier. Zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy byłoby dołączenie do ligi czeskiej, a to możliwe tylko ze wsparciem sponsora, którego nie mamy. Z pieniędzmi, czy bez - będziemy grać twardo i do końca

Contributors233

PK
Paulina Kamińska
2 500 zł
H
Hardy
2 000 zł
PK
Paulina Kamińska
1 600 zł
 
Anonymous
1 000 zł
 
Anonymous
1 000 zł
 
Anonymous
1 000 zł
CS
CRAS SP. ZO.O
1 000 zł
 
Anonymous
1 000 zł
M
Małgorzata Banera
782 zł
 
Anonymous
640 zł
See more

Comments22

 
2500 chars
 • Ewa Yoko

  OBY TAK DALEJ

 • MO
  Monika Ostrowska

  Gratulacje pasji, samozaparcia i konsekwencji realizacji celów.

  Trzymam kciuki za finał!

  50 zł
 • P
  Przemyk

  Powodzenia, co tydzień na treningu w środy was oglądam, jesteście super.

  80 zł
 • GS
  Grande Sorella

  za puszki

  20 zł
 • MP
  Michal pieprzowski

  Do boju dziewczyny !!!

  100 zł
 • See more
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Our users created

539 692 whip-rounds


What are you collecting for today?