id: 7hwat8

Teledysk + piosenka pt. "Wstydliwa"

Teledysk + piosenka pt. "Wstydliwa"

1 270 zł (≈ 270 €)
of 7 000 zł (≈ 1 486 €)
18%
3 days left
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Description

Zrzutka dotyczy realizacji teledysku wraz z nową piosenką pt. "Wstydliwa" młodej, częstochowskiej artystki Amelii Cierpiał. To 15-letnia wokalistka, skrzypaczka, aranżerka, laureatka i zdobywczyni wielu nagród z ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych, kilkukrotna stypendystka nagród Prezydenta Miasta Częstochowa oraz Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej, za szczególne osiągnięcia muzyczne. Amelia zachwyca wyjątkową i bardzo dojrzałą jak na swój wiek barwą głosu. Realizowany projekt będzie najlepszym z jej dotychczasowych. Niektóre sceny zostały nagrane w otoczeniu słynnych Wrocławskich Neonów, przy ul. Ruskiej we Wrocławiu. Jednak to dopiero początek... :) Fabuła osadzona w klimacie lat 80-tych, opowiada m.in. o relacjach młodej dziewczyny z przypadkowo poznanym chłopakiem. Pojawiają się zachowania i emocje, jakie w takich chwilach towarzyszą współczesnej młodzieży. Tytuł piosenki pośrednio nawiązuje do tego, jak czuje się dziewczyna w relacjach twarzą w twarz z nieznajomym, jednak chłopak nie zna jeszcze jej drugiego oblicza i prawdziwego JA... ;) Liczymy na to, że teledysk oraz muzyka będą miłym zaskoczeniem dla fanów Amelii oraz swego rodzaju odkryciem dla osób, które jeszcze jej nie znają. Zachęcamy do wsparcia młodej artystki i wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku pod linkiem:


https://fb.me/e/1vZWWtIIp


Premiera b na wszystkich profilach społecznościowych Amelii oraz muzyki na platformach streamingowych Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, Amazon Music i in.


Będzie nam niezwykle miło skierować imienne podziękowania do 10 najbardziej hojnych darczyńców. W przypadku anonimowych wpłat, prosimy o wiadomość prywatną z imieniem i nazwiskiem / nazwą firmy.


Wasze wsparcie to dla nas motywacja do dalszej pracy w produkcji kolejnych projektów muzycznych, a w niedalekiej przyszłości wydania albumu. Bardzo dziękujemy!


Poznaj Amelię:


www.instagram.com/ameliacierpial

www.facebook.com/ameliacierpial


Zobacz jej ostatni teledysk na YouTube:


https://youtu.be/DJva6o34XDcThe world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 8

preloader

Comments 2

 
2500 chars
 •  
  Anonymous user

  Amelko, życzę Ci sukcesów oraz realizacji zamierzonych celów, a także poznania na Swojej drodze muzycznej wspaniałych ludzi, którzy będą Cię wspierać w rozwijaniu Twoich talentów i zainteresowań.
  Powodzenia ❤❤

  500 zł
  • Dariusz Cierpiał

   Amelia przeczytała i ślicznie dziękuje za hojność! Właśnie takie osoby jak Pan(i) o wielkich sercach, które nie tylko wspierają słowem, ale i czynem, dają jej motywację do działania i pracy w tworzeniu nowych rzeczy!

Our users created

877 664 whip-rounds

and collected

805 842 084 zł

What are you collecting for today?