id: 7p879w

Na łóżko rehabilitacyjne

Na łóżko rehabilitacyjne

Our users created 1 189 759 fundraisers and raised 1 253 770 628 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodzy darczyńcy!


Zbieramy na łóżko rehabilitacyjne dla mamy, aby wesprzeć jej samodzielne funkcjonowanie i poprawić komfort życia.


Mama jest bardzo dzielną Kobietą, która pomimo wielu chorób (m.in. zaawansowane zwyrodnienia stawów, RZS, dwa zawały, cukrzyca) dzielnie walczy o jak największą samodzielność. Dotychczas z ogromnym wysiłkiem "po kroczku" poruszała się na kulach w domu i wokół domu, zaś na wyjazdy coraz częściej korzystała z wózka.


Lekarze stawiają ja jako wzór determinacji, a my - jej najbliżsi wspieramy i doceniamy jej upór, by pomimo bólu i ograniczeń, funkcjonować maksymalnie samodzielnie.


Najbardziej dotkliwym ograniczeniem mamy był brak możliwości samodzielnego położenia się na łóżko - gdyż w tym była zależna od najbliższych. Wstawała uparcie sama, podciągając się za linę, choć z boku wyglądało to karkołomnie.


Ostatnio upadła i wybiła bark, co na najbliższe tygodnie uniemożliwia jej samodzielne chodzenie a wstawanie czy położenie się też jest w jej przypadku zupełnie niemożliwe. Nie wiemy co będzie dalej, ale wierzymy, że nie zabraknie jej woli walki, by odzyskać samodzielność w maksymalnym możliwym dla niej wymiarze, dlatego aby wesprzeć ją i zwiększyć możliwości rehabilitacyjne chcemy zakupić dla niej łóżko z funkcją pionizacji, aby mogła zmienić pozycję, usiąść na łóżku a docelowo - móc samodzielnie wstać i położyć się do łóżka.


Z góry dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę! 🙂

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 2

 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!