id: 7s5dy6

Witam zakładam tą rzutkę ponieważ moje życie legło w gruzach jestem po rozstaniu z żoną i przed rozwodem.Zostałem sam z długami i nie potrafię ich spłacić .Proszę o pomoc wszystkich ludzi którzy mogą każdy grosz się liczy.

Witam zakładam tą rzutkę ponieważ moje życie legło w gruzach jestem po rozstaniu z żoną i przed rozwodem.Zostałem sam z długami i nie potrafię ich spłacić .Proszę o pomoc wszystkich ludzi którzy mogą każdy grosz się liczy.

Our users created 1 187 789 fundraisers and raised 1 249 590 134 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam zakładam tą zrzutkę ponieważ nie radzę sobie ze swoimi długami z którymi zostałem sam po rozejściu się z żoną.Obecnie jestem przed rozwodem przez kilka lat z żoną żeby zapewnić jej i dziecku zaciągnęliśmy pożyczki gotówkowe żeby nasze życie polepszyć.Zczego jak się okazało to wcale nie był dobry pomysł ponieważ jak byliśmy razem jakoś sobie radziliśmy z spłacaniem tego a odkąd się rozstaliśmy zostałem z tym sam.Każda pożyczka była brana na moje dane bo miałem dobrą historie kredytową.Od prawie roku muszę spłacać to wszystko sam I nie radzę sobie już z tym bo muszę również płacić alimenty dla swojego dziecka wy wysokości 700zł i wiadomo że jak każdy ojciec musi zadbać o to żeby dziecko te pieniądze miało.Po prostu jestem tak pogrążony w długach że czasami się zastanawiam czy przeżyje do następnego miesiąca czy wystarczy mi na dziecko I na jedzenie dla siebie. Żona nie poczuwa się do tego żeby w jaki kolwiek mi pomóc to spłacić tym bardziej że to nie są małe pieniądze a ja zarabiam najniszą krajową i mieszam z rodzicami którym też muszę się dokładać do opłat i mieszkania. Ponieważ rodzice też za dużo nie mają ledwo ciągną od wypłaty do wypłaty tymbardziej że mają oprócz mnie jeszcze szustkę dzieci i nie są w stanie mi pomuc. W chwili obecnej mam zajęcie komornicze na ponad 60 tysięcy bo nie byłem wstanie ze swojej wypłaty opłacać wszystkiego musiałem myśleć żeby mieć dla dziecka rodziców i jedzenie do następnego miesiąca. Przez to rozstanie popadłem w depresję trafiłem do szpitala po próbie bo nie mogłem sobie z tym wszystkim poradzić. Przepraszam że piszę o tym tutaj ale po prostu chcę żeby każdą osoba która zechce mi pomóc podeszła do tego z sercem i poważnie. Tą zrzutkę poleciła mi znajoma która też kiedyś była w takiej potrzebie. Szczerze mówiąc bałem się to robić ale jestem w sytuacji bez wyjścia i wiem że som ludzie na tym świecie które po prostu pomogą którzy też przeżyli dużo w swoim życiu. Nie chodzi mi o to żeby ktoś spłacił mi moje zadłużenia tylko postarał się chociaż troszkę mnie zrozumieć I pomóc naprawdę będę wdzięczny.Jeżeli kto koolwiek by chciał żebym to udowodnił poniżej podam swojego Gmail jak by chciał się zemną skontaktować prywatnie.Dziękuje i wierzę że da się coś zdziałać w tym kierunku😌🙂.Wstawiam jedno zdjęcie z z zajęciem żeby udowodnić swoją zrzutkę jak będzie trzeba komuś osobiście udowodnić to zrobię to bez problemu i dziękuję wszystkim którzy są wstanie pomóc😌 [email protected]

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!