id: 84z9v6

Rodzinny Piknik Charytatywny w Starachowicach.

Rodzinny Piknik Charytatywny w Starachowicach.

Our users created 1 188 904 fundraisers and raised 1 252 347 208 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zapraszamy na Rodzinny Piknik Charytatywny na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Rudniku, Który odbędzie się 22 sierpnia 2021 roku na placu pod Skałkami w Starachowicach. Oferujemy mnóstwo atrakcji dla dzieciaków oraz dla dorosłych.

Głównymi pomysłami na całą akcję są różne pokazy tresury i posłuszeństwa psów oraz spacery zapoznawcze ze zwierzakami ze schroniska. W planach jest wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, między innymi dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, kule wodne czy ścianka wspinaczkowa. Swoje miejsce znajdą również dorośli, dla których przygotujemy budki z jedzeniem i piciem oraz stoły do spotkań ze znajomymi. Na terenie Rodzinnego Pikniku Charytatywnego będą znajdować się również stoiska z watą cukrową i popcornem, jak również przewidujemy stoisko malowania twarzy dzieciakom. W harmonogramie znajdzie się również miejsce na taniec, a dokładnie występ połączony z zajęciami z Zumby. Ostatnim punktem planu jest taniec z ogniem, który będzie idealnym zakończeniem całej akcji. Planujemy żeby wszystkie atrakcje były sponsorowane a dochód z korzystania z nich będzie zbierany do zaplombowanych puszek na wyżej wymieniony cel.

Zebrane środki przeznaczymy na zakup przede wszystkim karmy dla podopiecznych schroniska, ale również zakupimy nowe budy i wyposażymy je w ciepłe koce, które pozwolą lepiej przetrwać zimę naszym czworonożnym przyjaciołom. Skonsultujemy się z opiekunami w schronisku i podpytamy, co jest teraz najbardziej potrzebne do zapewnienia wygody psom. Naszym celem jest nie tylko pomoc jak największej liczbie zwierząt ale również promocja adopcji, dlatego piknik odbędzie się pod hasłem "Miłość ma na imię kundelek".There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 42

 
Hidden data
1 000 zł
MA
Marbo
500 zł
TS
TECHNIKA S.C.
200 zł
SP
Sylwia Piotrowska
170 zł
PH
Paweł Hulko
100 zł
 
Hidden data
70 zł
MM
Starachowice-Net.pl
51 zł
OL
Ola
50 zł
AG
Agnieszka
50 zł
HN
Hubert Nakonieczny
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!