id: 88g996

Realizacja wyjazdów na polskie i zagraniczne turnieje bokserskie zawodników Klubu „Sportowy Żyrardów”.

Realizacja wyjazdów na polskie i zagraniczne turnieje bokserskie zawodników Klubu „Sportowy Żyrardów”.

Our users created 1 190 081 fundraisers and raised 1 254 416 734 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zbiórka dla zawodników Klubu „Sportowy Żyrardów”


Cel zbiórki: realizacja wyjazdów na polskie i zagraniczne turnieje bokserskie zawodników Klubu „Sportowy Żyrardów”.


Koszt: szacowany koszt wyjazdów turniejowych zawodników Sportowego Żyrardowa to koszt 20 000 zł.


Dla każdego pięściarza, aby mógł się rozwijać i wygrywać w zawodach na poziomie ogólnokrajowym, europejskim lub światowym najważniejsze jest zbieranie doświadczenia ringowego, czyli udział w jak największej liczbie walk turniejowych. Bez tego nie ma progresu i wielkich sukcesów. Nawet najlepsze warunki sparingowe zapewnione na sali treningowej nie mogą równać się z doświadczeniem zdobywanym bezpośrednio na ringu turniejowym.


Zajęcia w Klubie prowadzone są przez Roberta Kosiorka – instruktora boksu Polskiego Związku Bokserskiego i doświadczonego trenera bokserskiego, który od lat szkoli dzieci            i młodzież. W latach 2018-2021 wraz z Teamem Żyrardów przygotowywał Prezydenta Miasta Żyrardowa – Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego do walk charytatywnych m. in.                   z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem oraz z Marcinem „EL Testosteron” Najmanem. Przygotowywał również Prezydenta Miasta Żyrardowa – Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego do walki charytatywnej, która odbyła się w dniu 25 lutego 2022 r. na Gali Babilon Boxing Show, gdzie jego przeciwnikiem był znany promotor pięściarski i założyciel Babilon Promotion – Tomasz Babiloński.

Klub na co dzień funkcjonuje dzięki otrzymanej z budżetu Miasta Żyrardowa dotacji na realizację zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Cała młodzież, która uczęszcza na zajęcia w Klubie nie ponosi żadnych opłat za udział w nich – udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Jednak kwota przyznanej dotacji pokrywa jedynie roczne koszty opłacenia najmu sali treningowej oraz koszty rocznej pensji Trenera. Środki finansowe niezbędne na realizację wyjazdów na turnieje musimy organizować we własnych zakresie.


Wychowankami i czynnymi zawodnikami Klubu są:

Martyna Koczkodaj

1) Dwukrotna Złota medalistka Mistrzostw Polski Kadetek w Boksie 2021 i 2022 (OOM)  

2) Złota medalistka Mistrzostw Mazowsza i Warszawy Kadetek 2022 

3) Brązowa medalistka Międzynarodowego Turnieju „ZAGREB OPEN” w Chorwacji 2021

4)  Członkini Kadry Narodowej Kadetek

5) Dwukrotnie Nagrodzona dla Najlepszej Zawodniczki Turnieju  

Brajan Majewski

1) Srebrny medalista Mistrzostw Polski Młodzików w Boksie 2022

2) Złoty medalista Mistrzostw Mazowsza i Warszawy 2022 

Wiktor Wojtczak

1) Dwukrotny Srebrny medalista Mistrzostw Mazowsza Juniorów w Boksie 2021 i 2022

2) Srebrny medalista Mistrzostw Warszawy Juniorów w Boksie 2022Aktualnie w składzie drużyny zawodniczej mamy wszystkie grupy wiekowe, a to oznacza konieczność realizacji większej liczby wyjazdów turniejowych. Każde zawody dedykowane są dla innej grupy wiekowej. Im bardziej zróżnicowana wiekowo grupa zawodnicza tym wyższe koszty wyjazdowe. Koszt wyjazdu np.: na Mistrzostwa Polski to koszt ok. 2000 zł. 


Kwota jaka jest potrzebna, aby Klub mógł wystartować we wszystkich ważnych turniejach znajdujących się w kalendarzu Polskiego Związku Bokserskiego jest poza naszym zasięgiem. Marzą się nam również wyjazdy na zagraniczne turnieje ale to tym bardziej są koszty, których dziś nie jesteśmy wstanie udźwignąć. 


Każdy wyjazd dla kilkuosobowej drużyny to koszty opłat startowych, noclegu, wyżywienia, paliwa, odnowy biologicznej i suplementów. 

Musimy pamiętać, że utrzymanie drużyny zawodniczej to również koszty opłat licencyjnych, koszty zapewnienia odpowiedniego, profesjonalnego sprzętu turniejowego (rękawice, kaski), koszty treningu przygotowania motorycznego oraz koszty rehabilitacji, bo jak to w sporcie kontuzje zdarzają się zdecydowanie częściej niż tego byśmy sobie życzyli, a sport to oczywiście samo zdrowie do momentu kiedy nie staje się sportem wyczynowym, jak w przypadku naszej ekipy.

Każda wpłacona przez Was złotówka zostanie wykorzystana na opłacenie wyjazdów zawodników na turnieje bokserskie, dzięki którym Ci młodzi ludzie będą mieli szanse wspinać się na wyżyny swoich umiejętności i osiągać większe sukcesy niż dotychczas.

O wszystkich wyjazdach na turnieje i wynikach walk informujemy na bieżąco w social media na facebookowym koncie Klubu „Sportowy Żyrardów” więc każdy może prześledzić dotychczasową naszą historię oraz sukcesy Klubu, a także będzie mógł kontrolować na co zostały przeznaczone wpłacone przez Was pieniądze.

Marzymy, aby każdy kolejny rok był jeszcze leszy niż poprzedni. 


„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń” Eleanor Roosevelt


Facebook: https://www.facebook.com/sportowyzyrardow
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 12

MO
Mikołaj Omen
50 zł
MA
Mariusz
50 zł
MW
Grzegorz M
150 zł
MS
Mariusz Stawczy
50 zł
RK
Rafał Kuryłowicz
100 zł
PW
Piotr Wojtkowski
50 zł
IN
Iwona Nyrek
100 zł
KJ
Witalij
10 zł
MK
Mirosław Koczkodaj
50 zł
 
Hidden data
70 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters