id: 8b3vk6

Wyjazd na Mistrzostwa Świata Show Dance Zespołu Miraż

Wyjazd na Mistrzostwa Świata Show Dance Zespołu Miraż

Our users created 1 016 965 fundraisers and raised 1 066 028 735 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jako rodzice dzieci tańczących w zespole Miraż działającym przy Wodzisławskim Centrum Kultury, zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe wyjazdu naszych dzieci na tegoroczne Mistrzostwa Świata Show Dance, które odbywają się w terminie 13.06-17.06.2023r. w Riesie w Niemczech. Zespół zrzeszony na codzień w Polskiej Federacji Tańca, przez całe lata przywozi najwyższe trofea z Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata organizowanych przez International Dance Organization. 

W tym roku nominację na Mistrzostwa otrzymały dwie grupy: juniorek - aktualnych Mistrzyń Polski oraz dzieci - II Vice Mistrzyń Polski. 

Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Riesy to spełnienie marzeń każdego tancerza, nie tylko z powodu możliwości konkurowania z najlepszymi zespołami na świecie, ale również z powodu niesamowitej atmosfery i prestiżu, który od wielu lat prezentuje impreza.

To również ogromny zaszczyt reprezentowania Polski i miasta Wodzisław Śląski na zawodach o takiej randze. Niestety koszty wyjazdu na imprezę są ogromne i obciążają nie tylko zespół, ale także nas, rodziców. 

W związku z tym pragniemy z całego serca prosić o wsparcie finansowe, które będzie przeznaczone na opłaty startowe oraz dojazd naszych młodych tancerek na Mistrzostwa. Za każdą złotówkę z serca dziękujemy ♥️ 

Rodzice i tancerki zespołu Miraż 

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 147

DM
Dagmara Mojżesz
100 zł
PS
Szymurki
KJ
Mateus Gorczyca
50 zł
KK
Zenon , Jadzia i Matteo
50 zł
AW
Aga
20 zł
KA
Kari
10 zł
SS
Sabina
10 zł
 
Hidden data
hidden
SM
Sara Minkus
1 000 zł
IW
Iwa
hidden
See more

Comments 6

 
2500 char