id: 8hnhmh

Operacja łap

Operacja łap

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 007 fundraisers and raised 1 217 595 396 zł

What will you fundraise for today?

Updates3

 • https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2293513360701063&id=100001272650635
  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Postawmy Lune na cztery łapy .

Lunka dwie doby po pierwszej operacji, usunięcia śledziony.

Przyjaźń

Miłość

Przygoda, przygoda

Oddanie

Łapki czekające na nowe życie.

Luna, tak nazywa się nasza kudłata kupka szczęścia. Lunke adoptowaliśmy w listopadzie 2017r , ukradła nasze serca w sekundzie. Lunka bardzo dużo przeszła jako szczeniak, została odebrana właścicielom w ramach interwencji z powodu przemocy i zaniedbań. Mimo tego szybko wpuściła nas do swojego zranionego serduszka. Od tamtego czasu miało być juz " długo i szczęśliwie" .

Życie jednak potrafi udowodnić, że nie wszystko da się zaplanować i przewidzieć. Tak też stało się w naszym przypadku.

W sobotę 6.04.2019r Lunka zapominając się w zabawie wpadła pod samochód. Widok ,którego nie da się opisać żadnymi słowami. Serce zamiera w sekundzie kiedy widzisz że twojemu najwierniejszemu przyjacielowi stała sie krzywda.

Lunke zawieźliśmy do Kliniki Weterynaryjnej SKVet przy ul Stabłowickiej we Wrocławiu. Natychmiast zrobiono jej USG, podano leki przeciwbólowe, bardzo cierpiała jednak była najdzielniejszą istotą jaką widziałam. W trakcie badań okazało się, że ma popękaną śledzione, połamane kości w obu łapach.

W sobotę natychmiastowo zadecydowano o operacji usunięcia śledziony, ponieważ jej uszkodzenie powodowało krwawienie do jamy brzusznej. Operację przeżyła , co było dla nas niesamowitym szczęściem.

Jutro tj we wtorek 9.04 czeka ją jeszcze jedna operacja, operacja obu łap. Kości tylnej łapy będą skręcane za pomocą specjalnych sprzętów ,których nazw teraz nie przytoczę.

Z przednią łapką jest niestety gorzej. Potrzaskana kość łokciowa... I niestety prawdopodobienstwo uszkodzenia nerwów w łapie, co finalnie może skutkować niedowładem kończyny lub jej amputacją.

Mimo wszelkich przeciwności i całej trudnej sytuacji zdecydowaliśmy, że będziemy walczyć o naszą Gwiazdę do końca. Po opercji łap czeka ją długa rekonwalescencja oraz rehabilitacja . Wierzymy jednak że wszystko zakończy się szczęśliwie.

Operacje, leczenie, pobyt niosą za sobą ogromne koszty, których nie jesteśmy w stanie całkowicie pokryć samodzielnie . Zwracamy się zatem do Was Kochani z prośbą o pomoc. Każda wpłacona przez Was złotówka pozwoli nam na opłacenie wszystkich kosztów i rehabilitację , które pozwolą jej bez cierpienia ponownie cieszyć się sprawnością i życiem.

English below:

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 83

JG
Jacek Gołębiowski
500 zł
AG
Agnieszka
300 zł
 
Hidden data
270 zł
AP
Agnieszka
200 zł
RG
Rafał Goras
200 zł
DA
Dawid
200 zł
ŁS
Łukasz Szychowiak
200 zł
MZ
Michal Zinkiewicz
150 zł
KC
Krystian Chryk
150 zł
AS
Agata Scigajlo
100 zł
See more

Comments 13

 
2500 characters