id: 8kmk99

Leczenie Damirkowych ząbków

Leczenie Damirkowych ząbków

Whip-round was turned off by organizer
4 830 zł  (≈ 1 023 €)
of 6 000 zł (≈ 1 271 €)
80%
Inactive payments - the required operation of the organizer of the whip-round. If you are a organizer - log in and take the required action.

Our users created 934 419 whip-rounds and collected 922 400 406 zł

What are you collecting for today?

Updates3

 • Minęło już trochę czasu odkąd zaczęliśmy zbierać na leczenie ząbków chłopaków. W międzyczasie pierwsze leczenie zostało wykonane u obu chłopców. Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę, która wpłynęła z Waszych pięknych serc.

  Kilka dni temu odbył się koncert charytatywny, na którym udało się zebrać do końca brakującą kwotę... I nawet jeszcze więcej! Każdemu z uczestników - wielkie dzięki. Tym samym - zamykamy zrzutkę.

  Jestescie cudowni!

  LeVpRpsP2ekD3mBC.jpg

  0Comments
   
  2500 chars

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Od 6 marca Damir wraz ze swoim bratem Dawidkiem i mamą Maszą mieszkają z nami w Mysłowicach. Stali się niejako częścią naszej rodziny i wprowadzili wiele radosnego chaosu w nasze życie. Już tydzień po przyjeździe Dawidek świętował u nas swoje pierwsze urodziny, a niedawno, bo w lipcu, Damir skończył trzy latka.

vb38142770f15aff.pngWielu cudownych ludzi od samego początku wspierało naszą nową ukraińską rodzinę. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni. Dzięki Wam mogą bezpiecznie podróżować w fotelikach samochodowych, Damir uczy się jeździć na rowerze, a w gorące dni oba chłopaki mogą schłodzić się w dziecięcym baseniku.

g109c1313ab1f58e.png

Kiedy już pierwsze emocje związane z podróżą do Polski opadły okazało się, że ząbki Damirka są w bardzo złym stanie. Po konsultacji dentystycznej oraz chirurga szczękowego wiemy już, że naprawa jego ząbków kosztować będzie około 6 tysięcy złotych. Na tę kwotę składa się samo leczenie i dwukrotna usługa anestezjologiczna, gdyż prawdopodobnie nie uda się wyleczyć wszystkich ząbków na jednej wizycie.

r5e14cb8a9c6f39a.pngJeśli koszt leczenia zmniejszy się, pozostałe po zrzutce środki przeznaczymy na doposażenie mieszkania Maszy i dzieciaków, ponieważ postanowili zostać na stałe w Polsce. u315e442769dde7d.png

Dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą na Damirkową zrzutkę. Będziemy informować na bieżąco o postępach w leczeniu!

Location

Mysłowice, Poland

See on map
map pin
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 36

 
Hidden data
850 zł
JD
Joanna Dombrowska
50 zł
DK
Damian Królik
50 zł
TO
TomaszPoloczek
260 zł
BH
Błażej Hałat
120 zł
EG
Edyta Gleich
250 zł
GK
Grzegorz Kwas
650 zł
AP
Anna Poraj
220 zł
JZ
Joanna Zamasz-Widera
200 zł
AT
Anna Tarnawska
50 zł
See more

Comments

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!