id: 8p7ekw

Na płaską klatę

Na płaską klatę

Our users created 1 181 098 fundraisers and raised 1 235 110 077 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć! 

Na samym początku chciałbym krótko się Wam przedstawić. Jestem Leon, mam 24 lata. Niestety, w moim przypadku natura bardzo się pomyliła i sprawiła, że urodziłem się w złym ciele. Jestem osobą transpłciową i dzięki hormonalnej terapii zastępczej testosteronem, którą rozpocząłem 4 lata temu, moje ciało nabrało męskich cech. Również w społeczeństwie jestem odbierany jako mężczyzna, co bardzo mi odpowiada.


Niestety, nie wszystko co zrobiła natura jestem w stanie odwrócić hormonami. 


Aktualnie czekam na wyznaczenie terminu rozprawy o zmianę danych w dokumentach. Obecnie widnieje w nich imię, które nadano mi po urodzeniu (tzw. deadname).


Kolejnym etapem, który pozwoli mi pozbyć się negatywnych skutków haniebnej pomyłki natury, jest obustronna mastektomia, nazywana również jedynką. To bardzo kosztowny zabieg, na który mimo szczerych chęci nie jestem w stanie odłożyć odpowiednio dużej sumy.


Pracuję odkąd skończyłem 18 lat, od mniej więcej 19 roku życia utrzymuję się samodzielnie. Miesięczne koszty leków i życia niemal pokrywają się z moimi zarobkami. Czasami udaje mi się odłożyć kilka złotych, niestety to wciąż zbyt mało. Dysforia* nie pozwala mi na swobodne funkcjonowanie, a codzienne ukrywanie przydatków na klacie za pomocą bindera* wywołuje u mnie ciągły ból kręgosłupa. Aby temu zapobiec, używam również specjalnych taśm, niestety nie mogę nosić ich dłużej niż przez 3 dni z rzędu, ponieważ okropnie mnie odparzają.


Po 7 latach ciągłego ukrywania cycka jestem już zmęczony. Bardzo zależy mi na tym, aby w końcu pozbyć się zbędnego balastu. Po prostu: chcę być wolny! W związku z tym postanowiłem założyć tę zrzutkę. Może dzięki dobrym ludziom będę w stanie już na 100% cieszyć się z tego, jak wygląda moje ciało, bez bólu kręgosłupa czy odparzeń! 


PROSZĘ, POMÓŻ MI BYĆ SOBĄ!!!


Wystarczy, że wpłacisz na moją zrzutkę symboliczną złotówkę, a dzięki temu będę o złotówkę bliżej celu!


PAMIĘTAJ, DOBRO WRACA! 


Słowniczek:

Dysforia - tego terminu używa się do opisania dyskomfortu, niepokoju i cierpienia, często związanego z cielesnością.

Binder - specjalny top, którego zadaniem jest spłaszczenie biustu.


English


Hello!


I'm Leon, I'm 24 years old. 

Unfortunately, in my case nature made a mistake and assigned me the wrong gender at birth. I'm a transgender person and I began testosterone hormone replacement therapy four years ago, which has masculinized my body. I am perceived as a man in society, and this aligns with my gender identity..

Hormones cannot reverse all of the physical effects of gender dysphoria.

I am currently awaiting a court hearing to change the personal information on my documents. My documents currently bear the name I was given at birth, which is commonly referred to as a 'deadname.

The next stage that will allow me to get rid of the negative effects of a shameful mistake of nature is a bilateral mastectomy. Although I am willing to undergo a bilateral mastectomy, the surgery is prohibitively expensive for me.

I've been working since I was 18, and living on my own since I was about 19. My monthly expenses for medication and rent are nearly equal to my income. Sometimes I manage to save some money, but unfortunately it's still not enough. My dysphoria* makes it difficult to function in daily life, and binding my breasts* every day with a binder causes back pain. To alleviate the discomfort, I sometimes use special tapes, but I can only wear them for a few days at a time due to skin irritation.

After 7 years of hiding my tits all the time, I'm tired of it. It is very important to me, to finally get rid of unnecessary ballast. I just want to be free! That's why I decided to make this fundraising. Maybe thanks to good people I will be able to enjoy the way my body looks 100%, without back pain or scalding.


Please help me be myself!!!


REMEMBER, GOOD COMES BACK!


*Dysphoria - is a profound state of discomfort, anxiety or suffering.

*Breast binding - is the flattening of breasts with constrictive materials such as cloth strips.
There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 72

AG
Aleks Gawroński
1 zł
PA
Patka
300 zł
LB
Leon Bogulewski
1 zł
 
Hidden data
20 zł
Małgorzata Łepkowska
 
Hidden data
20 zł
RA
Irena
30 zł
JK
Julia Krol
300 zł
SP
Sabina Perykasza
20 zł
WE
Weronika
10 zł
See more

Comments 16

 
2500 characters