id: 8uatdf

Nowa lokalizacja przyszłych Pięściarzy

Nowa lokalizacja przyszłych Pięściarzy

Our users created 1 179 710 fundraisers and raised 1 233 714 049 zł

What will you fundraise for today?

Description

🥊 Bokserski Klub Sportowy Fight & Style Next Generation Boxing Gym – Wsparcie Z Rozliczenia Podatku 1,5% 🥊


Szanowni Członkowie, Sympatycy i Przyjaciele Klubu Bokserskiego Fight & Style Next Generation Boxing Gym.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za dotychczasowe wsparcie, które umożliwia nam rozwijanie pasji oraz rozbudowę naszego klubu. W obliczu nadchodzącego okresu rozliczeń podatkowych, pragniemy przypomnieć o możliwości przekazania 1,5% podatku dochodowego na rzecz naszej organizacji.


Nasza misja opiera się na kształtowaniu charakteru, dyscypliny oraz zdrowego stylu życia poprzez sztukę pięściarstwa nazywaną boksem. Wartościami, którymi się kierujemy, są honor, szacunek i determinacja. Każdy członek naszej społeczności ma szansę rozwijać się nie tylko sportowo, ale również osobowo.


W minionym roku osiągnęliśmy wiele sukcesów, a nasze plany na przyszłość są jeszcze ambitniejsze. Zamierzamy zainwestować w rozbudowę naszej lokalizacji, dostarczyć najlepszych warunków dla naszych zawodników aby mogli zdobywać nowe osiągnięcia na arenie sportowej jakich jeszcze do tej pory nie było w naszym powiecie. Jednak, aby osiągnąć te cele, potrzebujemy Waszego wsparcia.


Prosimy Was o przekazanie 1,5% podatku na rzecz Klubu Bokserskiego Fight & Style Next Generation Boxing Gym. Każda kwota wpłacana na naszą działalność jest inwestycją w rozwój młodych talentów, promocję zdrowego stylu życia i budowanie silnej społeczności sportowej.


Z góry dziękujemy za każde wsparcie. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy i wspólnie budować lepszą przyszłość dla naszego klubu bokserskiego i dla naszego miasta Racibórz .


Z wyrazami szacunku,


Zarząd Klubu Bokserskiego.


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!