id: 99a3sa

Rozwój serwisu Forum Karpiowe!

Rozwój serwisu Forum Karpiowe!

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 858 fundraisers and raised 1 217 316 869 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodzy użytkownicy, fani Forum Karpiowego!

Od czasu zamknięcia serwisu forum-karpiowe.pl, regularnie otrzymywałem od Was wiadomości, namawiające mnie do reaktywacji forum. Nie sądziłem że trud włożony w jego prowadzenie, spotka się z tak wielkim uznaniem z Waszej strony. Tym cenniejsze były dla mnie wszystkie wiadomości, zachęcające do przywrócenia życia stronie. Za Waszą namową, postanowiłem zrobić kolejny śmiały krok w przyszłość i uruchomić nowe forum specjalnie dla Was.

ForumKarpiowe.pl zaprasza!

Dokładnie pod tym adresem – www.forumkarpiowe.pl, już niebawem rozpocznie działalność nowe forum poświęcone tematyce łowienia naszych ulubieńców. Zaczynamy od nowa, z nieco zmienioną formułą, mnóstwem zapału i entuzjazmu.

Nie zapominamy jednak o tym co było. Stare forum nadal jest do Waszej dyspozycji w trybie „do odczytu”. Zostało ono zarchiwizowane i pełnić będzie rolę skarbnicy wiedzy. Każdy kto ma ochotę szukać ważnych informacji na nim, może to zrobić. Przypomnę jego adres: www.forum-karpiowe.pl.

Jakie mamy plany na przyszłość?

Jesteśmy na etapie konfigurowania forum na nowym, komercyjnym skrypcie i jego stopniowego uruchamiania. Chcemy pójść z duchem czasu i sprawić żeby serwis był w pełni mobilny i dostępny z Waszych smartfonów. Będziecie mogli na forum logować się za pomocą swojego konta facebookowego oraz korzystać z niego z aplikacji przygotowanych pod system Android oraz iOS!

Kiedy serwis zacznie żyć pełnią sił, poinformuję Was o tym. Na pewno zdajecie sobie sprawy, jak wielkim wyzwaniem logistycznym, administracyjnym i finansowym jest takie przedsięwzięcie. Od siebie dodam, że jest to w całości prywatny projekt. Nie stoi za nami żadne źródło finansowania, inne niż prywatne środki z domowego budżetu. Niestety, prowadzenie oraz instalacji nowego forum wiąże się pewnymi wydatkami. Koszt serwera, opłacenie domeny oraz skryptu i zabezpieczenia. To wszystko kosztuje, dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia.

Za każdy "grosz" wsparcia będziemy bardzo wdzięczni, a żeby Was trochę zmotywować i też nagrodzić za pomoc, spośród wszystkich osób, które przeleją pieniądze wybierzemy jedną, która otrzyma mega niespodziankę przygotowaną przez firmę Trakker Polska. Uwierzcie mi, warto!

Za cel obraliśmy sobie kwotę 2500 zł. Tyle będzie nas na początku kosztowała ta inwestycja. Każdą kolejną złotówkę będziemy chcieli przeznaczyć na zakup sprzętu video, bo planujemy również prowadzić dla Was kanał na YouTube!

Osoby, które chcą porozmawiać o projekcie śmiało mogą do mnie dzwonić - 662 079 197 albo pisać na Facebooku. Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

Oczywiście wszystko tutaj jest dobrowolne.

Dziękuję każdej osobie, która chociaż zainteresowała się tą stroną i poświęciła swój czas żeby to przeczytać :)

Pozdrawiam,

Mariusz Posmyk

P.S Udostępniajcie proszę zrzutkę na Waszych profilach na facebooku!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 58

ŁP
Łukasz pawlik
345 zł
JS
Jacek Siedlaczek
200 zł
KA
Karpiu
200 zł
MO
Marek Opielewicz
100 zł
PS
Przemysław Słowikowski
100 zł
JB
Jerzy Bartkowiak
100 zł
DS
Daniel Solowski
100 zł
SI
Silton
100 zł
WM
Wojciech Mirowski
100 zł
PO
Piotrek Ostrowski
100 zł
See more

Comments 10

 
2500 characters