id: 9cf46g

Ocieplenie małego klasztoru i nagłośnienie kaplicy

Ocieplenie małego klasztoru i nagłośnienie kaplicy

Our users created 1 186 976 fundraisers and raised 1 247 855 340 zł

What will you fundraise for today?

Description

Małe siostry Baranka, żyjemy ubogo w rożnych krajach Europy, w Ameryce Południowej oraz w Stanach Zjednoczonych. W Polsce nasza Wspólnota jest obecna od 2001 roku, w diecezji Częstochowskiej, najpierw w samej Częstochowie, a obecnie, w Choroniu.

„Siedząc u stóp Pana” z Marią zachowujemy w naszych sercach Słowo Boże, tę żywą Wodę, którą czerpiemy z Serca Jezusa przebitego na krzyżu, w codziennej Eucharystii, w Adoracji eucharystycznej oraz w uroczystych liturgiach sprawowanych dniem i nocą. W tym życiu kontemplacyjnym odsłania się przed nami misterium Baranka. Każdy może dołączyć do nas na modlitwę, stąd widzimy potrzebę NAGŁOŚNIENIA NASZEJ KAPLICY. Najlepszym rozwiązaniem byłby głośnik i dwa mikrofony bezprzewodowe.

Całość ma kosztować 5 000 zł.m6cwQzXqCSnTnSOX.jpg

Z modlitwy wypływa posłanie przez Kościół na głoszenie Ewangelii prosząc o chleb i to wszystko, czego potrzebujemy, na wzór samych apostołów, oraz pierwszych braci świętego Dominika i świętego Franciszka. Nasza praca jest więc darmowa, nie mamy zarobków i utrzymujemy się z tego, co dostaniemy.

W 2008 roku, dzięki pomocy wielu darczyńców udało się nam wybudować Mały Klasztor pod Częstochową - miejsce modlitwy i formacji. Same wykonałyśmy większość mebli do naszej kaplicy i samego klasztoru. Kilkanaście lat później widzimy, że pewne rzeczy należy poprawić, odnowić i wzmocnić, a nade wszystko musimy dokonać OCIEPLENIA NASZEGO KLASZTORU. Okazuje się, że materiał, z którego zostało wszystko zbudowane nie izoluje wystarczająco. Ocieplenie pozwoli na mniejsze utraty ciepła, mniejsze rachunki i mniej wilgoci w środku. Koszt tej pracy to 60 000 zł.

y9NSwLiDYjbo2yCJ.jpg


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 20

WK
Weronika
2 000 zł
SO
Sonia Osadnik
500 zł
IR
Izabela Rutkowska
200 zł
MP
Małgorzata
100 zł
EB
Ewa Boryń
100 zł
 
Hidden data
50 zł
KK
Kasia Kacprzak-Kamińska
50 zł
AG
Agata
100 zł
 
Hidden data
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!