id: 9h9cnn

Potrzebujemy pojazdy straży pożarnej!!!

Potrzebujemy pojazdy straży pożarnej!!!

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 413 fundraisers and raised 1 218 331 558 zł

What will you fundraise for today?

Description

W poniedziałek przed południem w miejscowości Małochwiej Duży wóz straży pożarnej wypadł z drogi i przewrócił się na volkswagena. Na szczęście kierowca samochodu osobowego zdążył wcześniej opuścić pojazd.Do zdarzenia doszło dzisiaj przed południem w miejscowości Małochwiej Duży w powiecie krasnostawskim. Strażacy z JRG Krasnystaw otrzymali wezwanie do kolizji drogowej z udziałem pojazdu ciężarowego przeznaczonego do przewozu drobiu oraz osobowego opla.

Kierujący pojazdem strażackim dojeżdżając do miejsca zdarzenia, na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i wjechał do rowu. Tam wóz strażacki przewrócił się na bok, przygniatając samochód osobowy marki Volkswagen, który wcześniej wpadł w poślizg i zatrzymał się w rowie.


Na szczęście kierowca volkswagena wcześniej opuścił pojazd. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policjanci kierowali samochody na objazd przez Małochwiej Mały. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności obu zdarzeń drogowych.

OT84B9

OT167E


OTCD1FThere is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!