id: 9jjmnn

Toyota Celica - dziekuje za pomoc !

Toyota Celica - dziekuje za pomoc !

Description

\n

\n

Zbieram na nowe autko !

\n

Niestety po ciężkich zmaganiach w rękach mechanika musiałem oddać moją "Białą Strzałę" na złom :( Bardzo tęsknie za nim, dlatego zbieram na nową miłość. Nie stać mnie na kupno czegoś z innej półki, dlatego licze na Was. Wyobraźcie sobie , że wystarczy 20000 osób, które wpłacą po złotówce i już będe najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Pozdrawiam i dziękuje za każdy grosz :)

\n

Offers/auctions 2

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

This fundraiser does not have any offers!

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using