id: 9zvvz3

Ranczo Mają moja natura

Ranczo Mają moja natura

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 149 481 fundraisers and raised 1 195 900 416 zł

What will you fundraise for today?

Description

Ranczo Maja

Na wstępie mojego krótkiego opowiadania pragnę określić to miejsce w trzech prostych słowach: MIŁOŚĆ, PASJA, RODZINA. Chciałabym Wam opisać historię skąd zrodził się pomysł na Ranczo Maja. Jako właścicielka, twórczyni i organizatorka moja dusza kochała otaczajaca nas przyrodę. Jako małe dziecko rodzice wozili mnie na wieś do babci, gdzie wujek prowadził gospodarstwo. Te chwile zapadły ogromnie w mojej pamięci. Cudowna zieleń latem, srebrzysta jesień, otulona śniegiem Zima. Tam czułam się taka wolna. Takiej natury zawsze pragnęłam. Bliskość z naturą i zwierzętami koiły moją duszę.Tą przeszłość chciałam urzeczywistnić. Może nie dosłownie, ale chciałam stworzyć taki hmmm...... mały RAJ. Jestem dumna z tego co udało się osiągnąć. Połączyć dom, rodzinę i zwierzęta, które to wszystko otaczają. Do tych marzeń dołączył również mój mąż w swojej pasji do pszczół i innych zwierzaczków. Dlaczego postanowiliśmy z mężem to miejsce nazwać? Dobre pytanie! Udzielając się na portalu społecznościowym jak na przykład Facebook ujawniłam rąbek naszego codziennego życia. Ludzie których poznawaliśmy osobiście chcieli za wszelką cenę do nas przyjechać i nas odwiedzić, tak więc stwierdziliśmy jednogłośnie, że najlepszym sposobem będzie stworzyć taką ostoję jak Ranczo Maja. Ludzie będą mogli czerpać tu radość z codzienności bycia na wsi. Satysfakcję z naszego otoczenia. Jest to miejsce, gdzie można odpocząć, spędzić miło czas w bliskim kontakcie z naturą i zwierzętami. Jesteśmy otwarci dla ciekawskich, przekazujemy zdobytą wiedzę i doświadczenie. Robimy to z pasją i zaangażowaniem. Nasze rodzina kocha to co robi. Mamy nadzieję, że nasza pasja nie zaginie i zawsze będziemy pełni energii. Jeżeli chciałbyś nas odwiedzić nie krępuj się pisz, dzwoń. Jesteś nadal ciekawy co się u nas kryje? To na co czekasz! Pozdrawiamy serdecznie z Ranczo Maja Aneta i Grzegorz Majewscy. Z miłości do natury.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!