id: a2a3pa

Diagnoza dla Nera

Diagnoza dla Nera

Our users created 1 152 099 fundraisers and raised 1 197 138 282 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zrzutka dla Nera - naszego psiaka z nowotworem.


Dwa miesiące temu Nerowi na głowie pojawiło się małe wybrzuszenie. Początkowo myśleliśmy, że to ugryzienie jakiegoś owada, jednak kiedy zobaczyliśmy go następnym razem (niecały miesiąc później), jego głowa wyglądała już tak, jak na zdjęciu zbiórki. Narośl rośnie bardzo szybko, w tym momencie Nero ma już problem z otwieraniem oka. W przeszłości zmagał się już z nowotworem, jednak tym razem pomoc przekracza nasze możliwości.

ztGSiLVibAXShlCN.jpg

Weterynarz powiedział, że musimy zrobić Nerowi tomografię głowy. Koszt takiego badania jest wysoki, w najbliższej (a i tak nadal dla nas odległej) placówce określono kwotę 2000 zł. Do tego, jeżeli okaże się, że Nerowi da się pomóc, w ramach leczenia będzie wymagana terapia onkologiczna za pomocą naświetlania, co też będzie kosztem powyżej naszych możliwości. Stąd wzięła się ta zbiórka, bez tego nie jesteśmy w stanie opłacić nawet kosztów diagnozy.


Nero ma około dziesięciu lat i jest silnym, pełnym energii psem. Bardzo zależy nam na tym, aby wrócił do pełni zdrowia, dlatego prosimy o pomoc w zbiórce. Gdyby okazało się, że nie wykorzystamy części zebranych pieniędzy, przekażemy je na jedno z pobliskich schronisk, albo na pomoc innym zrzutkom. Z góry dziękujemy za pomoc.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!