id: a2g784

Zbiórka na prezenty z okazji Dnia Dziecka dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Zbiórka na prezenty z okazji Dnia Dziecka dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Our users created 1 180 944 fundraisers and raised 1 234 981 764 zł

What will you fundraise for today?

Description

KIM JESTEŚMY?

 

Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci działa nieprzerwanie od 2007 roku, sukcesywnie zwiększając zakres swoich usług świadczonych śmiertelnie i przewlekle chorym dzieciom, oraz ich rodzinom. Celem, który od początku przyświecał działaniom naszej Fundacji, było otoczenie chorego dziecka kompleksową opieką, często wykraczającą poza schemat ogólnie przyjętych działań. W świadczonej przez nas opiece paliatywnej, zawsze najważniejsze jest dziecko. Wszystko co dzieje się wokoło, nie ma prawa zaburzyć jego poczucia bezpieczeństwa. 

WSPÓLNIE TWORZYMY UŚMIECHY


każdy dzień jest okazją do świętowania życia, a nadchodzący Dzień Dziecka to dla nas moment, kiedy możemy sprawić, aby świat naszych podopiecznych stał się jaśniejszy, pełen uśmiechu i radości. 1 czerwca to dla nas nie tylko kalendarzowa data, ale przede wszystkim misja, aby każde z 76 serc, które troskliwie wspieramy, poczuło się wyjątkowo.


CO ROKU, DZIĘKI WAM, MOŻEMY WIĘCEJ!

A04k0QqvZP44o1Ds.jpg

Dzięki Waszej nieocenionej pomocy w poprzednich latach, Dzień Dziecka stał się dla naszych podopiecznych i ich rodzeństwa symbolem niezapomnianych chwil radości. Wasze wsparcie pozwoliło nam nie tylko zrealizować dziecięce marzenia o zabawkach czy grach, ale przede wszystkim przekazać coś bezcennego – poczucie, że są ważni i kochani.

lB0xRp66qbsshb1N.jpg


CZAS NA DZIEŃ DZIECKA 2024


Tegoroczne wyzwanie jest jeszcze większe. Pragniemy, aby każdy z naszych małych Bohaterów otrzymał prezent, który sprawi, że jego oczy zabłysną szczęściem. Chcemy także zorganizować dzień pełen zabaw i atrakcji, który pozostanie w ich sercach na długo. Ale by to wszystko było możliwe, potrzebujemy Waszej pomocy.


JAK MOŻESZ POMÓC?


- WSPARCIE FINANSOWE – każda kwota przekazana na zakup prezentów i cele statutowe ma znaczenie. To dzięki temu możemy kupić prezenty i zorganizować niezapomniane atrakcje.

- PODZIELENIE SIĘ ZBIÓRKĄ – udostępnienie linku do zbiórki w mediach społecznościowych pomoże dotrzeć do większej liczby ludzi o dobrym sercu.

- WOLONTARIAT – jeśli masz czas i chcesz aktywnie włączyć się w przygotowania do Dnia Dziecka, będziemy niezmiernie wdzięczni.


DLACZEGO WARTO WSPIERAĆ NASZĄ ZBIÓRKĘ?


Każde wsparcie, każda złotówka i każdy gest dobroci, to krok w stronę uśmiechniętych twarzy naszych dzieci. W Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci wierzymy, że wspólnie możemy dokonać niezwykłych rzeczy i sprawić, że Dzień Dziecka 2024 zostanie zapamiętany przez nasze dzieci jako czas pełen magii i radości.


DOŁĄCZ DO NAS!


Razem możemy sprawić, że ten Dzień Dziecka będzie równie wyjątkowy jak te poprzednie. Pokażmy dzieciakom, że nie są sami, że my, dorośli, możemy sprawić, by ich świat na chwilę stał się bajką.


Serdecznie dziękujemy za każdą formę wsparcia. Wasza dobroć tworzy cuda!


Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 93

JM
Joanna marciniak
1 zł
KC
Konrad Cwynar
10 zł
 
User unregistered
1 zł
KI
Kinga
1 zł
PK
Paulina Kłos
50 zł
HL
Hdhdhd Lewandowski
1 zł
 
User unregistered
1 zł
 
User unregistered
1 zł
AB
aja b.
1 zł
JA
Jarek
10 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!