id: a2pszw

POMOC DLA UKRAINY / ДОПОМОГА УКРАЇНІ

POMOC DLA UKRAINY / ДОПОМОГА УКРАЇНІ

Our users created 1 145 551 fundraisers and raised 1 192 480 771 zł

What will you fundraise for today?

Description

W związku z bezprecedensową eskalacją wojny przeciwko Ukrainie - atakiem zbrojnym sił rosyjskich Wladimira Putina, który nastąpił nad ranem 24 lutego 2022 r. uruchamiam jako obywatel Ukrainy zbiórkę na wsparcie moich rodaków, przyjaciół i sąsiadów. Ukraińcy bronią dziś Polski, Europy i wartości całego Zachodu - płacąc za to najwyższą cenę. Nie zostawiajmy ich samych!


r56923bbf30fbb82.jpeg

Spodziewamy się napływu uchodźców do naszego kraju, a już teraz mamy informacje o rodzinach i społecznościach m. in. z Donbasu i okolic Chersonia, dla których nasi przyjaciele szykują pomoc w zachodnich obwodach Ukrainy. Pieniądze zostaną przeznaczone osobom potrzebującym, które zostały poszkodowane lub uciekły z terytorium Ukrainy do Polski.


Środki zostaną przeznaczone na zakwaterowanie uchodźców, żywność, ubrania oraz wszelkie inne potrzebne rzeczy.


r2444398a794b890.jpeg


Każda złotówka to gest wsparcia i solidarności z zaatakowanymi przez Rosję. Pomóż wpłatą i udostępnij dalej, gdzie tylko się da - niech świat widzi, że jesteśmy #SolidarniZUkrainą 


Nie wiem, jak sytuacja będzie rozwijać się w kolejnych dniach, ale jedno jest pewne - już teraz nasze wsparcie może zmienić los Ukraińców, którzy zostali dotknięci wrogimi działaniami Rosji.


JEŚLI POSIADASZ NIEPOTRZBNE UBRANIA, RZECZY BĄDZ MASZ ZALEGAJĄCE PRODUKTY SPORZYWCZE MOŻESZ JE PRZEKAZAĆ NA POMOC DLA UCHODŹCÓW. PROSIMY O KONTAKT JESLI ZECHCESZ COŚ PRZEKAZAĆ OD SIEBIE.


POKAŻMY, ŻE SPRZECIW WOBEC AGRESJI PUTINA I SOLIDARNOŚĆ WOBEC CIERPIENIA MOICH RODAKÓW I NASZYCH SĄSIADÓW NIE SĄ PUSTYMI DEKLARACJAMI.


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 8

MA
Marek
10 zł
 
User unregistered
1 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
20 zł
MA
Marcin
1 zł
VA
Vadym
1 zł
MA
Marek
5 zł
JZ
Jesteśmy z wami!
5 zł

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!