id: a2zpvh

Na normalny dom dla dzieci

Na normalny dom dla dzieci

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 145 552 fundraisers and raised 1 192 488 320 zł

What will you fundraise for today?

Description

Potrzebuję pieniędzy na pokoje dla dzieci i łazienkę, wynajmuje mieszkanie z partnerka od 4 lat , partnerka ma dwójkę dzieci z poprzedniego związku ( tata dzieci zmarł) ja mam 4 dzieci z poprzedniego związku a od grudnia z zeszłego roku mam je przy sobie z powodu iż mama dzieci zaczęła się na nimi znęcać i bić wraz z konkubentem swoim zostali już ukarani , zabrałem dzieci do siebie lecz właściciel mieszkania robił problemy domku .... I chciał bym oddał dzieci do domu dziecka .. nigdy tego bym niezrobil kocham ich nad życie... teraz dostałem miesiąc na wyprowadzkę... jestem współwłaścicielem domku jednorodzinnego ale tam są tylko dwa pokoje i mieszkają tam moi rodzice jest miejsce na to by zagospadorowac więcej pokoje na górze lecz brak środków na to dlatego iż jestem współwłaścicielem niemoge się starać o mieszkanie socjalne chciałem wynająć też lecz wszędzie słyszę ze za dużo dzieci i nie ... mam chora córkę zaburzenia sensoryczne i afazja .. jedno z nas jest w domu drugie pracuje ale to niewystarcza moje dzieci wiek 13 , 10 , 8 , i 6 lat dzieci partnerki 11 i 4 latka ...

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!