id: a58vch

Pokrycie kosztów leczenia kotki chorej na cukrzycę

Pokrycie kosztów leczenia kotki chorej na cukrzycę

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 145 524 fundraisers and raised 1 192 424 514 zł

What will you fundraise for today?

Description

Moja przyjaciółka na początku roku (gdy były te straszliwe mrozy) przygarnęła kotkę. Miała już swoje dwa (Franka i Finkę), a trzeci nie był problemem. Ochrzczona została jako Grażyna. U weterynarza okazało się, że będzie miała kocięta. Urodziła 4 kotki (Vlada, Edwarda, Minę i Leszka). Próbowałyśmy szukać dla nich domów, ale niestety nikt się nimi na poważnie nie zainteresował. Koniec końców zostały u niej w domu. Liczba siedem podobno jest szczęśliwa :) Młode kotki są razem z matką, a pozostała dwójka musiała jakoś przywyknąć do nowych lokatorów :)

Natomiast celem mojej zbiórki jest pokrycie kosztów u weterynarza. Siedem kotów generuje koszty - z czego moja przyjaciółka zdawała sobie sprawę. Niestety jej starsza kotka - Finka, zachorowała na cukrzycę. Od ponad tygodnia jest w lecznicy, jej stan ciągle się waha i nie mogą wydać jej do domu. Na chwilę obecną jej dług sięga 1000 zł za hospitalizację. Bardzo proszę w jej imieniu (bo ona sama prosić o pomoc nie umie) o wpłatę datków.

Każda wpłacona kwota się liczy ! Każdemu z góry dziękuję za okazaną pomoc :)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 1

KT
Klaudia Tracz
1 zł

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!