id: a97r2w

Powrót do normalności

Powrót do normalności

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 146 165 fundraisers and raised 1 193 860 577 zł

What will you fundraise for today?

Description

Hej, jestem Klaudia.

Od 14 roku życia korzystam z pomocy psychologicznej i psychiatrycznej. Początkowa zła diagnoza, odbija się na moim zdrowiu do dziś. Przyzwyczaiłam się już do życia z problemami duszy ale to co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy rozbiło mnie kompletnie i doprowadziło do ciężkiej depresji, pogłębieniu fobii społecznej i bulimii.

Na codzień spełniałam się jako tatuażystka, studio w którym pracowałam należało do mojego „przyjaciela” a zarazem bardzo zagubionego człowieka(jeśli jakaś wtajemniczona osoba to czyta, proszę o nie robienie nagonki publicznej na tą osobę, jest chora i też potrzebuje pomocy, a każdy na pomoc zasługuje:), ze względu na niego nie mówię też bezpośrednio o miejscu mojej pracy). Ze względu na to wkładałam w to miejsce całe swoje serducho, było moim oczkiem w głowie. Na studiu działo się wiele nie dorzecznych sytuacji, zostałam min. zaatakowana słownie przez najbliższych mojego przełożonego, padały tam również groźby, osoba pracująca w tym miejscu zaczęła robić na mnie nagonkę publiczną, czy była wstanie nazwać mnie „fałszywą k*rewką” przy kliencie. Przez mój kryzys emocjonalny moje relacje z moim „przyjacielem” bardzo się pogorszyły. Do tego stopnia że przychodząc pewnego poniedziałku do studia, usłyszałam że mogę wziąć swoje rzeczy i wyjść. Po wszystkich zaistniałych sytuacjach w aktualnym stanie psychicznym, jest mi bardzo ciężko podjąć pracę. Zbieram na to aby opłacić studia-560zł na miesiąc, spędzanie weekendów w Krakowie kosztuje mnie ok.200 złoty miesięcznie, studiuje artystyczne projektowanie ubioru, więc dochodzą również koszty materiałów(1000-2000 złoty). Potrzebuję również stałej pomocy psychiatrycznej, psychologicznej, terapeutycznej i kardiologicznej. Coraz bardziej zastanawiam się nad podjęciem leczenia w zielonej klinice, gdzie koszt turnusu to 9000 złoty.

Dziękuję za każdą złotówkę,

buziaki!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 3

ED
Eda
10 zł
AB
Ania Balcerek
10 zł
 
Hidden data
15 zł

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!