id: a9jdhm

Śląska Manifa - święto siły i solidarności kobiet

Śląska Manifa - święto siły i solidarności kobiet

1 078 zł 
from 2 000 zł
53%
ended 15.03.2020
31 
supporters
Inactive payments - the required operation of the organizer of the whip-round. If you are a organizer - log in and take the required action.

Description

Śląska Manifa to wielkie święto siły i solidarności kobiet. W tym corocznym pięknym marszu biorą udział wszystkie osoby, dla których prawa kobiet są ważne. 8 marca 2020 r. Śląska Manifa rusza po raz dwunasty, tym razem pod hasłem "Wierzymy kobietom!".


Aby Śląska Manifa była prawdziwie wielkim wydarzeniem, potrzebuje wsparcia. Chcemy, aby była widoczna i dobrze słyszalna - żeby ją dostrzegł i usłyszał o niej cały region. Zależy nam na kolorowej oprawie, pięknych kostiumach i rekwizytach, wyraźnych oznaczeniach, dobrym nagłośnieniu, zabezpieczeniu osób manifestujących przed niesprzyjającą pogodą (dobre rękawiczki dla osób niosących baner, osłona przed deszczem dla mówczyń i nie tylko), na ciekawych materiałach do czytania dla uczestniczek i uczestników, poruszającym happeningu i na zainteresowaniu mediów, które postulaty Manify nagłośnią i poniosą w świat.


Wesprzyj Śląska Manifę. W zamian dostaniesz od niej wspaniały marsz i rzeczywistość, w której znajdziesz więcej równości, solidarności i siostrzeństwa.


----------------------------------------

WIERZYMY KOBIETOM


Wierzymy, gdy kobiety mówią, co czują i czego doświadczają. Wierzymy w ich świadectwo o własnej sytuacji domowej, społecznej, zawodowej, politycznej. Wierzymy w ich relacje, gdy doznają krzywdy. Wierzymy w siłę kobiet. W ich sprawczość i wytrwałość. Wierzymy, że dokonają zmiany w ważnych obszarach życia - w relacjach społecznych, kulturze, prawie, polityce i innych. Wierzymy kobietom, wierzymy sobie. I będziemy tego wymagać od tych, którzy o kobietach chcą decydować wbrew ich woli.


The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Contributors 31

AP
Alicja Potrawa
25 zł
 
Hidden data
25 zł
 
20 zł
EM
Ewa M
50 zł
KM
Klaudia Mamońska
25 zł
 
Hidden data
90 zł
EK
ewa korsak
25 zł
EK
ewa korsak
50 zł
MJ
Maria Janota
60 zł
 
Hidden data
70 zł
See more

Comments 2

 
2500 chars

Our users created

800 088 whip-rounds

and collected

620 166 873 zł

What are you collecting for today?