id: a9kusn

Na motocyklowe plany

Na motocyklowe plany

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 151 470 fundraisers and raised 1 196 492 397 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dzień dobry wszystkim!


Jestem chłopakiem, który pochodzi z Jaworzna, ma 16 lat i jest pasjonatem motoryzacji. Moja historia i jednocześnie zabawa w motocyklach zaczęła się od jednego motocykla, a właściwie to samej ramy. Ramy zakupionej od faceta, który maluje artystycznie aerografem. Do tej ramy ( ramy jawy 175) zostały zaadoptowane różne części od motocykli polskich, jakiś Chińczyków, itp. W chwili obecnej motocykl jest praktycznie skończy, uważam że mógłby wyjść lepiej ale jak na pierwszy motocykl, który stworzyłem z małą pomocą mojego brata i warunkach w jakich pracowaliśmy, jest doskonały. W ciągu dwóch lat, bo właśnie tyle zajęło wykonanie tego motocykla, na prawdę sporo się nauczyłem i zyskałem. Razem z bratem i pomącą rodziców, dziadka oraz innych ludzi udało nam się załatwić części sprzętu za przysłowiową złotówkę. Jednak cały czas, żeby się rozwijać potrzebujemy sprzęt którego nie mamy, a żeby poprawić warunki i jakość naszej pracy chcemy kupić garaż blaszany. Są to jedne z naszych celów zbiórki. W ciągu tych lat założyliśmy konto na Instagramie, gdzie pokazujemy nasze projekty, stworzyliśmy coś na wzór w miarę dobrze sprawnego warsztatu o nazwie „ Night Work Garage“. Jako że mamy sporo pomysłów, ambicji i chęci do pracy staramy się jak najwięcej z nich zamieniać w życie ale potrzebujemy funduszy. Jest to bowiem główny nasz cel zbiórki, mianowicie zbiórka pieniędzy na nasze projekty. W chwili obecnej mamy rozpoczęty drugi projekt, mianowicie przeróbka ramy od wsk na wzór mojego autorskiego projektu.


Dzięki zebranym pieniądza będziemy w stanie dokończyć i zacząć nowe projekty oraz zrealizować swoje cele i drobna część marzeń związaną z motoryzacja. Zbiórka jest dla mnie ważna, a kwota spora i bardzo wspierająca nasze działania.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!