id: agydta

Pomoc dla rodziny Szperlingów

Pomoc dla rodziny Szperlingów

Our users created 1 167 749 fundraisers and raised 1 215 599 914 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe dla rodziny Szperlingów z Nadolic Wielkich.

Szperlingowie to Mama Małgosia, Tata Paweł oraz chłopcy - Borys i Janek.

Życie doświadczyło ich wypadkiem taty oraz chorobą nowotworową mamy. Pomimo wielu przeciwności losu, są osobami niezwykle ciepłymi, życzliwymi, niepoddającymi się, a co najważniejsze osobami o ogromnej woli życia.

10.09.2010r. Pan Paweł Szperling, spóźnił się na autobus, którym miał dojechać do pracy. Chcąc zdążyć na czas, postanowił dojechać „stopem”. Kierowca, który się zatrzymał był pod wpływem alkoholu, o czym nie wiedział pan Paweł. Niestety doszło do wypadku, w wyniku którego Pan Paweł doznał urazu kręgosłupa (przerwanie ciągłości rdzenia kręgowego). Od tego momentu życie rodziny Szperlingów zmieniło się diametralnie, a Pan Paweł już na zawsze pozostał osobą niepełnosprawną. Skutki przerwania rdzenia kręgowego to nie tylko niedowład w kończynach dolnych, ale także szereg innych jednostek chorobowych. Doprowadziły one do amputacji jednej z nóg, odleżyn, zwapnień i szeregu innych zmian w organizmie Pana Pawła. Od dwóch lat z powodu zmian chorobowych Pan Paweł nie może nawet usiąść, w związku z czym cały czas spędza w łóżku w pozycji leżącej lub półleżącej. Rany spowodowane przez odleżyny pogłębiają się i potrzebują codziennej pielęgnacji środkami medycznymi. Zakup niezbędnych środków medycznych znacząco obciąża skromny budżet rodzinny.

Żona Pana Pawła, Pani Gosia Szperling dzielnie radziła sobie z przeciwnościami losu, mimo własnych problemów zawsze pomaga potrzebującym. Niestety pół roku temu sama zachorowała na raka piersi. Poddała się operacji, chemioterapii i teraz również walczy o swoje zdrowie i życie.

Wierzymy, że objęcie rodziny Szperlingów opieką i wsparciem materialnym ułatwi im codzienne funkcjonowanie.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć tę rodzinę, prosimy o drobne wpłaty na artykuły niezbędne do codziennej pielęgnacji Pana Pawła oraz inne potrzeby rodziny.


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 424

preloader

Comments 7

 
2500 characters
 • KZ
  Kasia z rodzinka

  Trzymamy kciuki za zdrówko wszystkich domowników.

  500 zł
 • BR
  Bianka Rajca

  Licytacja zoo

  150 zł
 • DA
  Monika Sidor-Poniatowska

  Za fartuszek z licytacji

  60 zł
 • EK
  Elżbieta

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla pani Małgosi oraz wytrwałości i dużo miłości dla całej rodziny. Nie jesteście sami.

  50 zł
 • DG
  Daniela Goluba

  🤞🏼🤞🏼

  20 zł