id: an2267

Prawo jazdy na motor dla 16 latka

Prawo jazdy na motor dla 16 latka

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.
This fundraiser has no moneybox
Add a moneybox to the fundraiser

Our users created 1 187 187 fundraisers and raised 1 248 274 712 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć wszystkim!

Nazywam się Maciek, mam 17 lat i od zawsze motoryzacja, szybka jazda oraz ekstremalne wyzwania były dla mnie pasją, tak pozostało do teraz. Zawsze marzyłem o tym by w końcu sięgnąć czegoś wyżej i przenieść się z roweru na wyższy poziom mam na myśli motor. Z racji tego ze ukończyłem 16 lat mam już możliwość zdania prawa jazdy na motor o pojemności 125cm3 i to właśnie jest moim celem, niestety nie pozwalają na to fundusze. Uzbierałem przez ostanie dwa lata kwotę na wymarzoną maszynę mimo tego niestety brakuje mi pieniędzy na prawo jazdy na które prawdopodobnie będę zbierał pieniądze przez kolejny rok. Pewnie zapytasz co za problem poczekać jeszcze rok? Natomiast ja odpowiem: nadejdzie kiedyś taki dzień gdy już skończy się czas na spełnianie pasji a w rok można zrobić wiele szczególnie w wieku w którym żyjemy pełnią życia. 


Jeśli chciałbyś wspomóc mnie nawet najmniejsza kwotą ,będę ci za to bardzo wdzięczny i napewno będę pamiętał o tobie za każdym gdy będę odpalał motor i ruszał by zdobywać nowe cele. 

Dzięki wielkie !

LwG

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!