id: azdxuj

Przekaż ze mną 100 miesięcznych posiłków dla dzieci w Malawi.

Przekaż ze mną 100 miesięcznych posiłków dla dzieci w Malawi.

Our users created 1 145 716 fundraisers and raised 1 192 798 218 zł

What will you fundraise for today?

Description

Grudzień to miesiąc, kiedy nasze serca otwarte są na pomaganie bardziej. Mam rodziców, siostrę, z którymi spędzam Święta i jestem za to ogromnie wdzięczna. Między innymi dlatego dzielę się tym szczęściem z innymi, wspierając potrzebujących w przeróżny sposób, począwszy od robienia prezentów dzieciom z domów dziecka co roku, poprzez dołączanie do różnych zbiórek, jak i również zakup co miesiąc przynajmniej jednej kaszki dla dzieci z Malawi, która stanowi miesięczny posiłek dla jednego dziecka.

Dzisiaj zapraszam Ciebie do wsparcia mojej zbiórki, dzięki której, chcę zakupić 100 takich kaszek w Grudniu dla dzieci w Malawi.


Żadne dziecko nie powinno być głodne.

Każdego roku ponad 3,1 mln dzieci1 poniżej piątego roku życia umiera z powodu nieodpowiedniej diety. Kolejne 66 mln dzieci2 przychodzi do szkoły podstawowej głodne, a 23 mln 2 z tej grupy to dzieci z Afryki.

Źródło:

1https://www.worldhunger.org/world-child-hunger-facts/#:~:text=Approximately%203.1%20million%20children%20die,disease%20(UNICEF%2C%202018a).​

2https://www.worldhunger.org/world-child-hunger-facts/


Kaszka VitaMeal to produkt bogaty w składniki odżywcze, wegetariański i niezawierający mleka stworzony z myślą o niedożywionych dzieciach. Jego główne składniki zostały starannie wyselekcjonowane, mając na uwadze standardową dietę w każdym regionie.

Kaszka VitaMeal odżywia nie tylko ciało. Pomaga także odżywić umysł. Zasadniczo dystrybucja posiłków prowadzona jest za pośrednictwem programów szkolnych, dzięki czemu inicjatywa zachęca rodziców, by posyłali dzieci do szkoły, a tym samym pomaga im zdobyć wykształcenie. Ponadto zakład w Malawi, któremu zlecamy produkcję, tworzy miejsca pracy i możliwości rozwoju gospodarczego. Część zysków z zakupu VitaMeal jest przekazywana Nu Skin Force for Good Foundation i służy finansowaniu edukacji rolniczej w wiosce Mtalimanja w Malawi. Rolnicy uczą się tu metod zwiększania samowystarczalności i doskonalenia produkcji rolnej, które pewnego dnia mogą sprawić, że Malawi będzie potrzebować mniejszej pomocy w dostarczaniu żywności.


Pomóżmy razem nakarmić jak najwięcej dzieci.

Sylwia <3

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 9

JK
Joanna Kucharczyk-Capiga
50 zł
RH
Renata Hebal
100 zł
MS
Magda
80 zł
SS
Magda
20 zł
SS
Maryla B.
150 zł
AP
Artur Przewuski
50 zł
LO
Lilianna Orzechowska
50 zł
BW
Barbara Warzecha
50 zł
 
Hidden data
100 zł

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!