id: b42rts

Nagranie piosenki

Nagranie piosenki

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 153 909 fundraisers and raised 1 198 945 650 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć! Jestem Bartek i od długiego czasu marzy mi się własna piosenka, taka o której moi znajomi będą mówić, że jest świetna, a nieznajomi, że chcą więcej. Wiele tekstów przeszło mi przez głowę, niejeden był spisany na kartce, w końcu przyszedł czas na krok w przód. No i tu się rodzi problem, mój aktualny mikrofon niestety nie jest najwyższej jakości, a ja nie mam znajomych, żeby jakiś pożyczyć (już pomijając kwestie obecnej sytuacji z wirusem). Mam odłożony niewielki budżet, niestety to jest za mało.

Aktualna sytuacja w kraju kiedy nie powinno się wychodzić z domu to dobra okazja, aby się czymś zająć i przy okazji dać innym ludziom coś od siebie. Własny hip hopowy kawałek, który może zostać w kręgach moich znajomych albo stać się popularnym w całej Polsce i to tak naprawdę zależy od was. Obecne zrzutki mają tutaj różny charakter, więc postanowiłem spróbować swoich sił, zdobyć ten mikrofon, przysiąść przed komputerem i dać ludziom to, co może choć na 3 minuty zabije ich nudę w domu! Dla was może to być jedna złotówka z konta, a dla mnie krok w stronę spełnienia marzeń!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!