id: b5nnhr

IV Zielonogórski Koncert Uwielbienia

IV Zielonogórski Koncert Uwielbienia

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 151 916 fundraisers and raised 1 196 834 597 zł

What will you fundraise for today?

Description

Gramy i śpiewamy dla Jezusa..

Już po raz IV Europejskie Centrum Wolontariatu, wspólnota Oikos Berit, zespół SHEMA oraz inicjator całego dzieła Arkadiusz Wiertelak pod patronatem ks. Roberta Patro organizują Koncert Uwielbienia w Zielonej Górze. Tradycyjnie dzieło to odbędzie się w dniu Uroczystości Bożego Ciała o godz. 20:00 na placu przy kościele pw. Ducha Świętego w ZG. Naszym celem jest oddanie Bogu chwały, podziękowanie Mu za bezcenny dar Jego ciała, które dzięki Jego męce na Krzyżu możemy przyjmować każdego dnia w komunii świętej.

..i pokazujemy, że kościół jest żywy i radosny!

Uwielbieniem chcemy się dzielić z ludźmi, dlatego naszą wdzięczność dla Jezusa naszą radość i miłość ubraliśmy w formę koncertu. Muzyka mówi więcej niż 1000 słów i tylko ona w pełni potrafi wypowiedzieć to co na co dzień spoczywa w sercu niewypowiedziane. Wstęp na koncert jest bezpłatny, dzięki temu każdy kto tylko ma ochotę, może przyjść posłuchać nas a nawet pośpiewać i potańczyć :). Dzięki warsztatom muzycznym istnieje nawet możliwość włączenia się do chóru Resurrexit, który posługuje na scenie w czasie koncertu.

Potrzebujemy wsparcia

Koncert promuje między innymi takie wartości jak dobrowolność i bezinteresowność, dlatego wszystkie osoby zaangażowane w organizację koncertu jak również muzycy występujący na scenie za swoją pracę nie pobierają żadnego wynagrodzenia.

Niemniej jednak koszt organizacji tego dzieła sięga kilkunastu tysięcy złotych (oświetlenie, nagłośnienie, scena etc.) i bez wsparcia ludzi dobrej woli nie bylibyśmy w stanie uzbierać potrzebnej kwoty. Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie Zielonogórskiego Koncertu Uwielbienia zarówno modlitewnie jak i materialnie. W tym roku postanowiliśmy stworzyć dla wszystkich możliwość włączenia się do grona osób tworzących to piękne dzieło poprzez szybką i wygodną formę jaką jest przelew internetowy. Dzięki temu każdy może dołożyć swoją cegiełkę do stworzenia koncertu, bez konieczności odrywania się od swoich codziennych obowiązków.

DZIĘKUJEMY ZA TWOJĄ POMOC I ZAPRASZAMY NA KONCERT!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 18

 
Hidden data
200 zł
 
Hidden data
hidden
KM
Karolina Maciąg
hidden
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
200 zł
 
Hidden data
200 zł
 
Hidden data
300 zł
 
Hidden data
10 zł
ET
Emilia
250 zł
See more

Comments 5

 
2500 char