id: b5sdyk

Na leczenie ojca

Na leczenie ojca

Our users created 1 152 026 fundraisers and raised 1 196 975 025 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szanowni Państwo,


Chciałbym podzielić się z Wami historią mojego ojca, który walczy z ciężką chorobą - rakiem. Jest to historia pełna nadziei, poświęcenia i siły ducha, ale również historią, która potrzebuje pomocy i wsparcia.


Mój ojciec to osoba, która jest dla nas niezwykle ważna - jest wspaniałym ojcem, mężem i dziadkiem. Niestety, choroba raka okazała się dla nas ogromnym ciosem. Ojciec musiał przejść wiele badań, operacji i terapii, aby walczyć z chorobą. Każdego dnia mierzy się z ogromnymi bólami i cierpieniem, ale nie traci nadziei i walczy z całą swoją siłą.


Jako rodzina staramy się wesprzeć ojca we wszystkich możliwych sposobach, ale koszty leczenia są bardzo wysokie, a my nie jesteśmy w stanie pokryć ich samodzielnie. Dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o Wasze wsparcie finansowe.


Każda wpłata, niezależnie od jej wysokości, będzie dla nas ogromnym wsparciem i pozwoli na sfinansowanie leków, badań, terapii oraz wszelkich innych kosztów związanych z leczeniem.


Prosimy Was o pomoc w tak trudnym dla nas czasie.


Wszystkie środki, które uda się zebrać, zostaną przeznaczone na leczenie ojca i pozwolą mu na dalszą walkę z chorobą. Każda wpłata, nawet najmniejsza, jest dla nas bardzo ważna i doceniana.


Dziękujemy z całego serca za wszelkie wsparcie i okazane dobroć. Wasza pomoc pozwoli nam dać ojcu szansę na powrót do zdrowia i dalsze życie w gronie swoich najbliższych.


Z poważaniem,

Michał Lange

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!