id: b5zsb5

Ratujmy rękę Szczepana!

Ratujmy rękę Szczepana!

Our users created 1 152 935 fundraisers and raised 1 198 330 206 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szczepan to nasz bliski przyjaciel, którego życie całkowicie przepełnione jest pasją. Szczepan jest DJem, gitarzystą oraz przede wszystkim skatem i instruktorem deskorolki. Jeśli się czymś zajmuje, oddaje się temu w stu procentach. Jako DJ wspiera lokalną kulturę muzyki elektronicznej, jako gitarzysta w każdej wolnej chwili ćwiczy, jamuje i robi nieustanny progres.

Jednak Szczepan to przede wszystkim skater z 12-letnim stażem. Mimo, że to jego największa pasja, jest to też sport generujący liczne kontuzje. Szczepan jako instruktor zaszczepił pasję w wielu młodych, przyszłych skaterach, pomógł im stawiać pierwsze kroki w tym wspaniałym świecie zajawki. Teraz to on potrzebuje naszej, Waszej pomocy!

w157ad6c72aae951.jpegW wyniku niefortunnej kontuzji jego prawa ręka jest w opłakanym stanie. Jeśli nie podejmie kosztownej operacji w najbliższym czasie prawdopodobnie straci kompletnie motorykę nadgarstka. Bez operacyjnej prawej ręki nie tylko nie będzie mógł się realizować w żadnej ze swoich pasji, ale i prawdopodobnie nie będzie mógł nawet pisać.


Operacja niestety znacznie wykracza poza budżet 22 latka, nawet całej naszej grupy najbliższych znajomych. Sam zabieg kosztuje 8.500 złotych, a późniejsza rehabilitacja to drugie tyle. Aktualna sytuacja ekonomiczna jest bezlitosna dla wszystkich. Wierzymy jednak, że w tych trudnych czasach tym bardziej powinniśmy sobie pomagać, to mogło spotkać każdego z Nas.

Każda kwota wpłaty przybliża Nas do przywrócenia sprawności prawej ręki, która zrobiłaby dla Nas to samo. Jeśli możesz udostępnij ten post, liczy się każde wsparcie!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 237

preloader

Comments 5

 
2500 char