id: b6v2rd

MotoCT zbiera na namiot wystawowy

MotoCT zbiera na namiot wystawowy

Our users created 1 151 576 fundraisers and raised 1 196 608 571 zł

What will you fundraise for today?

Description

Potrzebujemy Waszej pomocy.


Jako grupa motocyklowa od 15 lat staramy się w każdy możliwy sposób wspomagać charytatywnie szczególnie dzieci, ale nie tylko.

Wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych dlatego dajemy z siebie wszystko zawsze gdy możemy.


Każdy kto obserwuje nas w social mediach od początku wie, że dokładamy wszelkich starań by członkowie grupy angażowali się w różne akcje niosące pomoc.


Nie jesteśmy tylko pasjonatami jednośladów, jesteśmy ludźmi na maksa zaangażowanymi w życie grupy, które polega nie tylko na wycieczkach motocyklowych czy eventach w tej tematyce. Poświęcamy swój czas, chęci i siły by poza pracą spełniać się właśnie na tej płaszczyźnie.

Nie jesteśmy firmą, nie zarabiamy na naszych działaniach. Wszystko co robimy, bez różnicy czy chodzi o imprezy motocyklowe czy akcje wspomagające różne zbiórki, robimy od siebie dla innych.


Z uwagi na to, że nasze plany na kolejne lata są już mocno sprecyzowane i wiemy, że imprez będziemy tworzyć więcej, uznaliśmy, że byłoby nie tylko miło, ale i profesjonalnie gdybyśmy na każdej imprezie, w której będziemy brać udział jako organizator, współorganizator czy gość, mogli występować pod swoim własnym namiotem- logowanym, kojarzącym się z nami i z naszymi działaniami.


Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele jest zbiorek i jak często tworzone są dla ludzi z problemami zdrowotnymi dlatego zbiórki są dobrowolne i każdy może zdecydować na co dorzuci swoją pomocną "złotówkę". Wiemy, że namiot nie jest potrzebą bez której nie da się żyć dlatego też zbieramy na niego pieniądze w każdy możliwy sposób i staramy się zebrać tą kwotę również na własną rękę.


Do tej pory uzbieraliśmy już kwotę 2500 zł. Brakuje 5000 zł.


Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą wpłatę, która przybliży nas do zakupu wyjątkowego namiotu, który służyć nam będzie przez kolejne lata.


Team Moto CT

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 24

GW
Grzegorz Wiśniewski
50 zł
TO
Tomasz
100 zł
JS
Marta
60 zł
ŁU
Danka
100 zł
MK
Magdalena Kozłowska
20 zł
KS
Karol
100 zł
WG
Wiktor Ficus
100 zł
DS
Dawid S
100 zł
MK
Magda Kozlowska
50 zł
DZ
Dziad
100 zł
See more

Comments 1

 
2500 char
  • Mariusz Babski

    Dziękujemy za wpłatę i zarazem pomoc. Miło będzie Cię spotkać na eventach organizowanych przez Team Moto CT. Jesteśmy bardzo wdzięczni.