id: b7fuvh

Serce od Qumpli - Zrzutka na materiały do szycia

Serce od Qumpli - Zrzutka na materiały do szycia

Our users created 1 152 022 fundraisers and raised 1 196 965 246 zł

What will you fundraise for today?

Description

Środki ze zbiórki przeznaczymy na zakup materiałów wykorzystywanych do realizacji projektu "Serce od Qumpli", które jest naszą lokalną inicjatywą, ale zainspirowaną przez ogólnopolski projekt "Serce od Serca" koordynowane przez Stowarzyszenie Polskiego Patchworku.


Najbliższe spotkania mamy zaplanowane na 7 października oraz 18 listopada, ale działamy przez cały rok również dzięki wsparciu wolontariuszy, którzy szyją w domowym zaciszu.


Efekty działań kierowane są do pacjentek pomorskich oddziałów onkologicznych, które przeszły operacje, m.in. mastektomii, rekonstrukcji piersi. Do tej pory wsparliśmy swoimi działaniami: Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie, Wojewódzkie Centrum Onkologii w Gdańsku, Szpital Św. Wojciecha Copernicus PL Sp.z o.o.. Pierwszą akcję zorganizowaliśmy w 2016 roku.


Naszym celem jest zbiórka kwoty potrzebnej na zakup materiałów do uszycia 100 poduszek w kształcie serca i torebek, które wspierają pacjentki w procesie rehabilitacji bezpośrednio po przebytej operacji. Z małych kawałków tkanin oraz taśm bawełnianych szyjemy również torebki na butelki redona.


Materiały potrzebne do uszycia poduch i torebek to:

--> wzorzyste tkaniny bawełniane

--> wypełnienie silikonowe (kulka silikonowa)

--> taśmy bawełniane o szerokości 20-25mm

--> foliopaki do zapakowania gotowych akcesoriów


Nie zajmujemy się dystrybucją uszytych akcesoriów - przekazujemy je bezpośrednio na oddziały, gdzie personel medyczny wręcza uszyte akcesoria potrzebującym pacjentkom.

Co jest ważne - żaden szpital nie zapewnia takiego rodzaju akcesoriów, a są one bardzo pomocne w tak trudnym dla pacjentki momencie. Każda poduszka czy torebka, która trafia do pacjentek jest uszyta rękami wolontariuszy. Więc w Nas siła!


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 10

AN
Anna N
100 zł
MC
Marta C.
50 zł
 
Hidden data
hidden
ZE
Alamakota
20 zł
 
Hidden data
30 zł
MM
Marta
20 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
50 zł
MG
Marta Giebułtowska
100 zł
IG
Iwona
100 zł

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!