id: b8fv4h

Na operację piersi po konieczności usunięcia

Na operację piersi po konieczności usunięcia

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 147 402 fundraisers and raised 1 195 101 856 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam was jestem 40 letnią mama oraz KOBIETĄ, 10 lat temu zdiagnozowano u mnie raka konieczne było usunięcie piersi wtedy myślałam "co tam to tylko pierś" dzis myślę że dla kobiety strata piersi jest jak policzek w twarz, nie mogę normalnie żyć, mąż rozstał się ze mną ponieważ nie mógł patrzeć na " TO", na mieście słyszę że jestem deską ale najgorsze jest to jak słyszę od syna że w szkole się z niego śmieją bo jego mama jest bez piersi, dzieci nie rozumieją co się stało dla nich jestem pośmiewiskiem. Kiedy mój syn wrocił kolejny raz zapłakany właśnie wtedy postanowiłam że muszę przejść operację, niestety kwota operacji jest bardzo wysoka a czas się zbliża uzbiełam już większa cześć brakuje mi tylko 3500 zł mam na to 40 dni prosze pomóżcie mi wkońcu poczuć się kobieta

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!