id: bf6b5v

Dla młodej mamy po przejściach

Dla młodej mamy po przejściach

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 152 511 fundraisers and raised 1 197 856 534 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam jestem 23 letnią mamą dwójki wspaniałych chłopców jeden ma 4 latka drugi 2 latka. Jesteśmy w trudniej sytuacji, nasze życie w ciągu miesiąca wywrócił się do góry nogami dosłownie. Musiałam odejść od męża który bardzo mnie zranił I skrzywdził, zostałam z chłopcami sama I bez żadnej pomocy i dachu nad głową codziennie szukam miejsca do spania dla siebie I dzieci na ten monet nie jestem w stanie wynająć żadnego mieszkania ponieważ zostaliśmy bez grosza, pracuję na pół etatu z czego utrzymuję siebie I synków niestety te pieniążki nie są duże gdyż na rękę zarabiam 1099zł. Jedyne o co prosimy to by ludzie o dobrych serduszkach pomogli nam uzbierać na wynajem mieszkania, byś mogli mieć spokojne miejsce do spania żebym codziennie rano nie musiała myśleć czy ja I moi chłopcy będziemy mieli gdzie dziś spać. Jedyne czego nam potrzeba to wynająć mieszkanie by skończył się nasz koszmar byśmy mogli żyć normalnie stanąć na nogi i iść do przodu. Będziemy bardzo wdzięczni wszystkim darczyńcom za wszystkie wpłaty liczy się dla nas każdy grosik 

DOBRO WRACA A MY WIERZYMY ŻE ISTNIEJĄ NA TYM ŚWIECIE DOBRZY LUDZIE 


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!