id: bf7yw6

Koszty związane z organizacją koncertu oraz nagraniem płyty.

Koszty związane z organizacją koncertu oraz nagraniem płyty.

Our users created 1 152 095 fundraisers and raised 1 197 132 842 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kolędowanie z zespołem "STIM" trwa już od 5 lat. Chcielibyśmy również w tym roku, zaprosić Państwa na świąteczny koncert, który rozpocznie się 7 stycznia 2024 roku o godz. 18.00 w kościele p.w. św. Maksymiliana Marii-Kolbego (ul. Lipowska 30) w Czechowicach- Dziedzicach. Radością napełnia fakt, że od lat nasze koncerty cieszą się sporą popularnością. Zawsze staramy się, aby to wydarzenie muzyczne przemieniało nas, nasze rodziny i miejsca, w których żyjemy. Chcemy, żeby nasza rzeczywistość stała się pełna treści zawartych w kolędach, bo to jest gwarancja, że świat stanie się lepszy. Kolędujmy więc razem :)


Zrzutka ma na celu wsparcie finansowe kosztów zorganizowania koncertu oraz wydania 1 płyty zespołu.

 

STIM powstał w 2018 roku, a jego początki związane są ze środowiskiem czechowickiego liceum. Grupę uczniów połączyła wówczas miłość do muzyki. Wkrótce znaleźli sposób, aby tę pasję realizować razem - zaczęli się spotykać na próby już nie tylko w LO, ale także przy parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Czechowicach-Dziedzicach. Od początku liderem, menagerem zespołu oraz organizatorem i pomysłodawcą większości inicjatyw jest Łukasz Wróblewski.

Debiut STIMU to koncert zatytułowany "Kolędy świata", który miał miejsce w kościele na Lipowcu oraz w auli szkoły. Energia i zapał młodych artystów przyciągała publiczność na ich występy, ale i chętnych do dołączenia do zespołu - STIM się rozrastał. W tej chwili w jego skład wchodzi 18 muzyków, a nie są to wszyscy, którzy w minionych latach byli jego członkami. Niestety po obiecującym starcie, zespół musiał znaleźć formułę, aby koncertować w czasie pandemii - dzięki transmisji on-line udało się także w tzw. latach covidowych dotrzeć z kolędą do domów czechowickich - i nie tylko czechowickich - rodzin. Od początku artyści byli zapraszani, aby zagrać w innych parafiach, środowiskach - znani są w Dankowicach, Oświęcimiu, Zabrzegu i innych miejscach.

Obecnie każdy ich koncert to spektakularne wydarzenie. Składają się na to: profesjonalna realizacja dźwięku i światła, zdjęcia, transmisje, a przede wszystkim doskonały poziom muzyczny. Przygotowywane wiele miesięcy wcześniej aranżacje utworów związanych z Bożym Narodzeniem oraz dobór repertuaru tworzą zawsze spójną koncepcję koncertu. Staje się on więc nie tylko wydarzeniem muzycznym, ale także przeżyciem duchowym. Muzycy starają się, aby ich twórczość zmieniała świat poprzez zmianę konkretnego człowieka, rodziny, środowiska.

Zespół istnieje już 5 lat i dalej zrzesza ludzi i pasją, którzy chcą bezinteresownie służyć swym talentem innym. Zapał do działania, entuzjazm i gorliwość muzyków, powodują, że STIM jest zjawiskiem niezwykłym w naszej społeczności. 


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 4

 
Hidden data
1 000 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
50 zł

Comments 1

 
2500 char
  •  
    Anonymous user

    Super koncert!

    100 zł