id: bfgf7f

Dom

Dom

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 152 935 fundraisers and raised 1 198 329 946 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie :)

Jestem mamą 9 letniej Lilianki. Nasze życie od momentu jej urodzenia było pełne przerażających przeżyć, do których nawet myślami ciężko się wraca. Od 8 lat wychowuje ją sama. Marzymy o spokoju... Dziękujemy za każdy wspólny dzień....


Nigdy nie skarżyłam się na swój los, ale jako samotna mama widzę, jak w Polsce ciężko uzyskać zdolność kredytową. Nie ma nawet opcji. Mam pracę, całkiem fajna, ale czasy są niepewne a i ostatnio zdrowie też szwankuje. W dobie koronawirusa nie mam przyszłości owego patrzenia na kredyt choćby hipoteczny. Marzymy o domu

Ciepłym, rodzinnym i spokojnym.


Obecnie mieszkamy u mamy. Dom jest stary, ma ponad 200 lat i ciągle coś nawala... A to dach przecięła, a to okna nieszczelne. Remonty pochłaniają mnóstwo pieniędzy a skąd tu brać?


Jeśli macie podobnie, jeśli wiecie co to samotne wychowanie i jak ciężko w tym kraju zapracować samej na przyszłość dziecka, pomożcie. Z góry dziękuję za każdą złotówkę.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!