id: bgr8gw

Pomóżmy rozwijać pasję młodzieńcowi...

Pomóżmy rozwijać pasję młodzieńcowi...

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 145 785 fundraisers and raised 1 192 945 676 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam Serdecznie.

\n

Piszę do was ponieważ mój znajomy-Mateusz siedemnastolatek,uczeń technikum który bardzo interesuje się fotografią i filmowaniem.Pochodzi on z wsi w miarę swoich możliwości pomaga on rodzicom i stara się się dorywczo zarobić pieniądze żeby spełnić swoje marzenia czyli kupno nowego sprzętu do nagrywania,niestety poprzez problemy zdrowotne jego szanse na to aby zarobić pieniądze są bardzo marne ponieważ po dwóch poważnych operacjach kolan jest mocno ograniczony a wiadomo żeby coś zarobić trzeba być sprawnym-przynajmniej w tym wieku... Mateusz robi filmy głównie o tematyce rolniczej (pod koniec dam link do jego filmów),przedstawia tam prace wykonywane w różnych porach roku,od siewu aż po żniwa... niestety jego obecny aparat się zepsół i strasznie szkoda mi się zrobiło go bo bardzo to przerzywa ( na sprzęt musiał pracować bardzo długi czas a koszt takiego aparatu jaki miał to  kilkaset zł) więc postanowiłem założyć zrzutkę,myślę że znajda się ludzie którzy wesprzą tego chłopaczka i pomogą mu się rozwijać.Być może znajdzie się jakiś sponsor który za reklamy bądź inne opcje chciałby mu pomóc,dla kogoś te tysiąc zł to nie dużo ale dla tego młodzieńca to jest furtka do kontynuowania oraz rozwijania swojej,pasji,zainteresowań,umilania czasu innym oraz być może pomoże nam lub naszym dzieciom zrozumieć jak praca na roli jest ważna i pomoże znieść głupie stereotypy na temat rolników.Liczę na waszą pomoc,wystarczy że wpłacicie symboliczne kilka zł a to na prawde pomoże.

\n

Tu macie link do kanału na YouTube gdzie Mateusz wrzuca swoje cuda.

\n

https://www.youtube.com/user/MrMateuszLs (żaden z sprzętów ukazanych na filmie nie należy do niego bądź nikogo z rodziny)

\n

 

\n

 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!