id: bhaujp

Wyjazd na Mistrzostwa Świata w Curlingu na Wózkach Lohja 2022, Finlandia

Wyjazd na Mistrzostwa Świata w Curlingu na Wózkach Lohja 2022, Finlandia

Our users created 1 146 083 fundraisers and raised 1 193 698 964 zł

What will you fundraise for today?

Updates2

 • Pomimo upływu podanego w opisie terminu, nadal walczymy o wyjazd, aż do końca października.

  0Comments
   
  2500 char

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Celem zrzutki jest zebranie środków na sfinansowanie wyjazdu polskiej reprezentacji curlingu na wózkach, na Mistrzostwa Świata grupy B, które odbędą się w Lohji w Finlandii w dniach 3 - 10 listopada 2022 r.

Czym jest curling?

Curling to "szachy na lodzie" – sport wymagający nie tylko wysokich umiejętności, ale i złożonej strategii. Na tafli lodu walczą ze sobą dwie czteroosobowe drużyny, przemieszczając kamienie do „domów”. Pierwsze rozgrywki toczyli szkoccy dżentelmeni już w XVI wieku. Ta niezwykle długa tradycja curlingu została uhonorowana nadaniem mu statusu dyscypliny olimpijskiej.

c91c9feab901d07e.jpg

Swingy Stones

x300578c0e06f336.jpg


n08c4b4b94f2be26.jpgCurling na wózkach to dla nas nie tylko sport, ale też pasja! Nasza drużyna powstała w 2013 r. Do tej pory wystartowaliśmy już raz w Mistrzostwach Świata w 2019 r. w Finlandii.

W tym roku zajęliśmy I miejsce w turnieju o Puchar PFKC w curlingu na wózkach (nieoficjalne Mistrzostwa Polski) i wywalczyliśmy sobie tym samym prawo reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata.

Celem naszej zbiórki jest start w Mistrzostwach Świata w curlingu na wózkach grupy B, które odbędą się w dniach 3 - 10 listopada 2022 r. w Lohji w Finlandii.

Nasz start jest uzależniony w tej chwili od jednej bardzo podstawowej sprawy – środków finansowych!

Pełny koszt uczestnictwa w turnieju to ok. 70 000 zł. Składają się to: koszty przelotu i zakwaterowania (5 osób startujących w zawodach oraz trener), opłaty związane ze startem (płatne organizatorom) oraz zakup sprzętu i strojów.

Dlatego potrzebujemy Ciebie!

70 000 zł to spora kwota ale wystarczy, że 1000 osób wpłaci po 70 zł i razem osiągniemy ten cel!

Jesteśmy pewni, że dzięki Tobie to się uda!

Nie tylko same wpłaty są ważne, ale też to, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o zbiórce. Dlatego udostępniajcie, komentujcie i pomóżcie nam pokazać się we wszystkich mediach, abyśmy mogli z dumą i sukcesami reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata!

Bardzo istotny jest termin - na zebranie środków mamy niewiele czasu, bo większość opłat musi być wniesiona odpowiednio wcześnie.

Dlatego musimy zebrać potrzebną kwotę do 15 października 2022 r!

Jeżeli okaże się, że hojność naszych kibiców i sponsorów będzie tak duża, że zebrane środki przekroczą kwotę potrzebną do wyjazdu na MŚ, to pozostałe pieniądze przeznaczymy na dalsze treningi i przygotowania.

Mistrzostwa Świata w Lohji są bowiem dla nas dopiero pierwszym krokiem na drodze do celu głównego, jakim jest zakwalifikowanie się na Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Milano Cortina 2026 i powrót do Polski z medalem!

Aby dowiedzieć się więcej o naszej drużynie, jej składzie, przygotowaniach i samym curlingu na wózkach, zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook.com/swingystones/

Chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem email: [email protected]m

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 68

DB
David Bawiec
hidden
AK
Artur
100 zł
 
50 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
500 zł
SM
Stasiek
50 zł
TK
Tomasz Kijanka
50 zł
LG
10 zł
EH
LFJ
100 zł
DP
Dorota
See more

Comments 3

 
2500 char