id: bhs89s

Potrzebne nie drogie auto do pracy

Potrzebne nie drogie auto do pracy

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 151 742 fundraisers and raised 1 196 687 755 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam,  z racji pandemii i trudnego czasu dla mojej małej firmy transportowej musialem zrobić znaczne ciecia budżetowe i pozbyć się wszystkich leasingowanych aut. Jednak do kontynuuowania mojej działalności potrzebne mi jedno auto.To, które sobie zostawilem padło mi i nieopłacalna jest jego naprawy. Na chwilę obecną nie mam teź możliwość wzięcia czegoś w leasing lub na kredyt. Stąd znalazlem się w sytuacji bez wyjścia mając związane ręce i nie mogąc za dużo zdziałać.Pomyslałem o jakims nie drogim używanym aucie, niestety nie mając płynności finansowej i mając dodatkowo różne zoobowiązania finansowe pomyślałem o zrobieniu zrzutki.Kwota jest naprawdé nie duża bo 6000 zł.Może znajdzie się, ktoś będzie mógł mnie wesprzec w osiągnieciu zamierzonego celu.Z gory dziękuję i pozdrawiam.
Krzysztof
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!