id: bjyz8g

Wyciągnij dłoń po marzenia- restauracja

Wyciągnij dłoń po marzenia- restauracja

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 149 843 fundraisers and raised 1 195 947 044 zł

What will you fundraise for today?

Description

Każdy z nas ma marzenia ,jedni chcą zdobywać szczyty inni marzą by wyzdrowieć jeszcze inni o nowym domu lecz niestety nie każdy umie wyciągnąć dłoń po marzenia zwykle z obawy przed innymi ... a co oni powiedzą?! My" tutaj" mamy odwagę , by te marzenia spełnić z pomocą ludzi o dobrym sercu.

Jako mała dziewczynka pamiętam jak " gotowałam" kamienie (ziemniaki)i robiłam sos z błota a mięsem był kawałek kory z drzewa , uwielbiałam tą zabawę. Dzisiaj juz jako duża dziewczynka też przygotowuje dania z tym ze w kebabie. W moim kebabie (bo miałam odwagę marzenia zmienić w rzeczywistość). Niestety nie stać mnie było na otworzenie restauracji , więc otworzyłam małą budkę w której każdy sprzęt był używany , ale wystartowałam..Mam bardzo dobry kontakt z klientami, czasem tylko wsadzą głowę przez drzwi by życzyć wspaniałego dnia.Cudowne uczucie, właśnie to jest moim paliwem rakietowym...

ale na zimę niestety muszę zamykać budkę z powodu małej ilości klientów, zimna w środku i to co uda mi się odłożyć latem, jesienią, zimą muszę włożyć z powrotem.

Dlatego jestem tu by dalej iść w kierunku gastronomii bo to kocham. Chcę otworzyć polską kuchnię ( na tym się znam i to lubię) z której każdy klient wyjdzie z uśmiechem i do której wróci , a tak ją sobie wyobrażam : otwierasz drzwi, widzisz kelnerkę w czarnej koszulce folk z czerwonymi ustami uśmiechniętą

Podchodzi do ciebie z kartą .Domowe obiady jak dawniej od klusek śląskich po zalewajkę (Mam książkę kucharską z lat 70/80 więc kazdego dnia bedzie danie szefa kuchni właśnie z niej) Idąc dalej wchodzimy do dużej sali zwanej " Salą zabaw dla dorosłych " bar z alkoholem a za barem sympatyczny barman rozlewa drinki . Na sali widzisz stół do gry w bilarda, piłkarzyki , tenisa stołowego, kanapy a na ścianie wisi duży tv , pod nim, na półce Pegasus z Super Mario , tak , tak dokładnie to :) .W weekend bawimy się przy karaoke , jest mnóstwo śmiechu , radości, zabawy. Kiedy piszę o tym mam ciarki a co dopiero to mieć.Wychodzisz z restauracji i juz planujesz kiedy wrócisz z przyjaciółmi.A gdzie ja jestem ?Robię to co lubię gotuję . Kochani nie bójmy się marzyć ,realizujmy marzenia bo to daje nam szczęście.

Jeśli nawet nie uzbieram potrzebnej kwoty , trudno odznaczę ptaszkiem 'tutaj' próbowałam i idę dalej.... Ania

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 6

MM
Mateusz Marciniak
50 zł
AM
50 zł
EP
Ewa Pakuła
25 zł
JP
Jolcia
10 zł
AS
Anna Suchara
1 zł
K
KLIMA xD
1 zł

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!