id: bjzzdz

Prezent Urodzinowy i wsparcie w leczeniu.

Prezent Urodzinowy i wsparcie w leczeniu.

The organizer verified the description with proper documents.
Whip-round was turned off by organizer
3 215 zł (≈ 683 €)
of 10 000 zł (≈ 2 123 €)
32%
Inactive payments - the required operation of the organizer of the whip-round. If you are a organizer - log in and take the required action.

Updates13

 • Wróciłem do domu, mogłem się dobrze wyspać, jednak po pobycie w szpitalu wysiadła mi lewa noga bardzo cieżko mi ją podnosić ale jakoś próbuje chodzić, ćwiczę zeby było lepiej, no i w niedzielę planuję znów gdzieś pojechać do świętego miejsca żeby prosić o uzdrowienie mojego ciała które w tej chwili naprawdę potrzebuje cudu.
  Proszę o wstawiennictwo w modlitwie za moje uzdrowienie i jeszcze raz dziękuję za każdą wpłatę.
  Read more
 • Następny dzień w szpitalu i następna kroplówka z antybiotykiem.

  image

  Read more
 • Wróciłem znów do szpitala z powodu jelit, jestem już 3 dzień jednak nie czułem się na siłach żeby cokolwiek pisać. Jelita się polepszyły ale teraz muszę dokończyć antybiotykoterapie ( znów !!! ). Mam nadzieję że szybko wyjdę bo już tylko w szpitalach przebywam, proszę wszystkich o modlitwę żebym nie został długo i szybko wracał do domu 🙏🏻.

  PS : A to widok z okna mojej sali (nawet ładny).
  image

  Read more
 • No i znów w szpitalu według mnie to rotawirus byłem odwodniony dali mi kroplówki i jescze okazało
  się że bardzo upadł mi cukier wieć jeszcze podali mi glukozę, zobaczymy co będzie dalej.
  #Weekend w szpitalu 🏥☹️
  image
  image

  Read more
 • Dziś próbuje jeść lekkostrawne potrawy, trudno mi to wychodzi jednak staram się żeby moje jelita wróciły do pełni sił, jednak jeszcze długa droga przede mną, a od biegunek ważyłem 48kg jak suchej wagi ciała mam 50kg, nie wiem co mi bedą odwadniać na dializach 🏥. 
  Read more
 • Jaki ja dziś mam dzień, cały czas wodnista biegunka, boli mnie brzuch i mam non stop sucho w buzi no i na to wszystko jeszcze osłabienie ledwo poruszam się po domu, to nie jest dla mnie dobry dzień😭, ale chociaż pogoda dopisała 🌞.
  Read more
 • Wczoraj pod koniec dializ zaczęło mi się robić bardzo gorąco następnie zwymiotowałem i do tego po odłączeniu od maszyny dostałem biegunki która jeszcze dziś trwa. Mogło to być spowodowane lekiem który mi podali dożylnie na ból kolana, jednak do końca tego nie wiem. Wszystkim w potrzebie życzę udanego dnia i nie chorowania 😀🌞.
  Read more
 • Dziś byłem w domu, ogólnie czułem się sie raczej dobrze jednak poniedziałek po weekendzie bez dializ zawsze jest trudniejszy bo organizm jest przewodniony i potrzebuje dializ a stwardnienie otrzewnej po których mam słabe jelita w tym nie pomagają i do tego wychodząc na dializy przy wstawaniu ze schodka źle postawiłem stopę i teraz mnie boli stopa i kolano prawdopodobnie naciągnąłem mięśnie. Teraz jestem już na dializach mam nadzieję że wszystko będzie ok no i do 22 a potem do domu spać.
  Read more
 • o5cd5ae9f416b0c5.jpegDziś jadę do Miejscowości Obory do Klasztoru Karmelitów matki Bożej bolesnej w którym dochodziło do niezwykłych uzdrowień, będę na mszy świętej i spędzę tam cały dzień w wierze i modlitwie.

  Read more
 • Dziś jestem w domu odpoczywam i siedzę na słoneczku żeby złapać trochę witaminy D. Nadal wierzę w uzdrowienie oka oraz mam zaplanowany nowy wyjazd w niedzielę do kościoła w oborach o którym napiszę trochę w niedzielę. Wszytkim życze zdrowia i dobrego słonecznego końca tygodnia 🌞🙏🏻 
  Read more
 • Dzisiaj idę do swojego rodzinnego kościółka, nadal mam wiarę w uzdrowienie oka i ciała, mam wielkie wsparcie od swojej rodziny i bardzo ją kocham. Jak powiedział ksiądz którego słuchałem w audycji YouTube , Bóg "zawsze chce" (uzdrowić) tylko my musimy wgłebi serca wierzyć ze tak będzie.Mam też przykrą wiadomość że zmarła mama mojego ulubionego wujka, więc jedziemy do domu mamy wujka żeby pożegnać ją i pomodlić się o jej duszę w niebie oraz wesprzeć wujka w tym trudnym dla niego czasie. Niech dusza jego mamy spoczywa w pokoju Amen.
  Read more
 • eb74d3f5ed4c0368.jpegm15ba2916c9757d9.jpeg

  ue595228f94b78aa.jpegDziś byłem z rodziną i przyjaciółmi na Jasnej górze gdzie modliliśmy się do Maryji i Jezusa o łaskę uzdrowienia całego mojego ciała oraz przywrócenia wzroku na lewe oko. W kaplicy na mszy siedziałem na ławce a na wprost mnie przy suficie było oko które na mnie spoglądało, mam wiarę że to był Boży znak drogi do uzdrowienia.

  Read more
 • Dziś 30 kwietnia jadę do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy żeby prosić o cud i łaskę przejrzenia na lewe oko oraz uzdrowienie duszy i ciała. Proszę każdego o wstawiennictwo w modlitwie i za każdą pomoc Bóg zapłać.
  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Zbieram na swój wymarzony prezent urodzinowy. Głośnik o wręcz niebywałym brzmieniu. Jestem osobą hemodializowaną mam 25lat chodzę co 2 dzień w tygodniu na dializy a w dni wolne słabo się czuje po nich więc przebywam często w domu i wtedy czesto słucham muzyki oraz oglądam filmy z rodziną ostatnio do tego byłem 3 miesiące w szpitalu miałem zapalenie otrzewnej po którym straciłem cewnik do dializ otrzewnowych i dlatego jestem na hemodializach , zapalenie jelit, po serii antybiotyków miałem 2 operacje, czyszczenie jelit a potem operacje która wynikła z komplikacji przy pierszej operacji i okazało się że do końca życia bedę już miał problemy z jelitami z powodu stwardnienia otrzewnej po dializach otrzewnowych potem byłem na oddziale zakaźnym z powodu covida następnie miałe znów problemy z powodu dziury w brzuchu po drenie operacyjnym, dziura nie chciała się goić więc postawili mi maszynę do odciągania płynów i wilgoci z otworu w brzuchu po 3tyg z tą maszyną dziura przebiła się do otrzewnej i zaczął wyciekać płyn następnie założyli mi na ranę worek stomijny w który wyciekały wszystkie zanieczyszczenia a na koniec gdy wreszcie wróciłem do domu przestałem widzieć na pół oka, prawdopodobnie po serii antybiotyków które dawali mi w szpitalu, a następnie do tego po tygodniu zupełnie straciłem wzrok na to oko i znów dostaje wysokie dawki sterydów żeby nie oślepnąć zupełnie, dlatego chciałem spróbować zebrać na swoje marzenie żeby wreszcie odpocząć od tego koszmaru słuchając muzyki. Za każdą wpłate serdecznie z góry dziękuję.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 46

 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
hidden
GK
Grzegorz Kasperek
20 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments 4

 
2500 chars

Our users created

862 983 whip-rounds

and collected

758 914 379 zł

What are you collecting for today?