id: bk2dx6

Stworzenie aplikacji pomagającym najuboższym.

Stworzenie aplikacji pomagającym najuboższym.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 145 792 fundraisers and raised 1 192 947 899 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć wszystkim ja wraz z grupą znajomych liczącą łącznie 5 osób wzięliśmy sobie za cel stworzenie aplikacji pomagającej najuboższym. Tak wiem jest ich już bardzo dużo na Polskim jak i zagranicznym rynku. Co nas różni ? W naszej aplikacji nikt nie wpłaca pieniędzy na pomoc innym. Jak to? To proste. Możemy pomagać swoim wolnym czasem. A co jest najciekawsze nawet nie musimy wychodzić z domu. Tu się nasuwa pytanie ale jak to możliwe ? To proste już wyjaśniam jest wiele firm które mogą słono zapłacić za reklamy i tu właśnie my uderzamy. Chcemy stworzyć aplikacje na której za oglądanie reklam dostaną najpotrzebniejsi pieniądze. A skąd będę miał pewność że pieniądze z oglądania reklam pójdą na pomoc a nie do naszych kieszeni ? W trosce o to nasza aplikacja będzie w 100% jawna każdy będzie mógł zobaczyć ile osób obejrzało reklamy, ile pieniędzy zostało zebranych. Wszystko będzie jawne każdy będzie miał do tego dostęp. A teraz przykłał zysków ( może się różnić w małym stopniu od rzeczywistości); -1 reklama (30 Sec) - 8 gr. -100 reklam (30sec) - 8 zł. -10 000 reklam (30sec) - 800 zł. Może się wydawać że 10 tyś obejrzanych reklam to dużo wcale nie zobaczcie ile Polacy oglądają filmików np. Na YouTube te pieniądze z reklam idą praktycznie w całości dla nich. Gdyby każda osoba raz dziennie zobaczyła 1 reklamę to w skali roku mogłaby wesprzeć jakąś rodzine o 25 zł. może to nie dużo ale już 100 osób Tak!!! Każdy z nas ma do wykorzystania 86400 sekund w dniu ja proszę w imieniu wszystkich potrzebujących o JEDYNE 30. Wiesz co jest najlepsze czytając informacje o tej zrzutce poświęciłeś więcej czasu ;)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!