id: bkdcwc

Na leczenie pieska

Na leczenie pieska

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 145 598 fundraisers and raised 1 192 571 665 zł

What will you fundraise for today?

Description

Mój piesek ma na imię Jordan, jest młody, ma 2 lata. Gdy znalazłem go na ulicy od razu wiedziałem że będzie kochany. A więc gdy znalazłem go był malutki i miał złamaną prawą przednią łapkę, wziąłem go do domu, nakarmiłem, umyłem, opatuliłem i poszedłem z nim spać w moim łóżku. Na następny dzień poszedłem z mamą i Jordanem do weterynarza. Okazało się że ma złamaną łapkę, goiła się bardzo długo ale się zagoiła. Gdy poszliśmy do weterynarza jak Jordan miał rok było wszystko w porządku, ale teraz gdy poszliśmy kiedy Jordan ma 2 lata, wszystko się skomplikowało, okazało się że Jordan ma bardzo źle zrośniętą łapkę i potrzebuje drogiej operacji, a jeśli nie zrobimy mu tej operacji to za niedługo nie będzie mógł chodzić, na razie chodzi, widzę jak go boli gdy staje na tą łapkę, czasami ma zły humor, jest zdenerwowany, ale i tak go kocham. Ja mam 11 lat i nie mogę normalnie zarobić na leczenie mojego pieska, jedynie pomagałem sąsiadom za grosze, lub chodziłem na truskawki, uzbierałem sam 500 złotych ale to i tak za mało. Moja mama zarabia bardzo mało, a taty nigdy w życiu nie ujrzałem na oczy. Proszę o pomoc, nie chciałbym żeby mój kochany piesek przestał ze mną biegać.ca5ae43666eda0df.jpeg

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!