id: bmcx2j

Na remont Lublinka

Na remont Lublinka

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 146 165 fundraisers and raised 1 193 860 577 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć, na wstępie chciałem podziękować za odwiedzenie zrzutki :) a za wstępem chciałem opisać na co zbieram, mianowicie na remont mojego Lublinka... tak polskiego samochodu dostawczego który niestety już nie jest produkowany zresztą jak wszystkie polskie samochody. Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś ile kilometrów, kilogramów a nawet ton musi przewieźć taki chociażby najprostszy samochód dostawczy?? Pomyśl czasem czym kiedyś wożono bułki do sklepu, piasek, materiały budowlane kiedy budowałeś dom, czym przyjechał do ciebie gość z meblami?? odbierano twoje śmieci, może się przeprowadzaliście, a nawet może woził Cię do pracy?? Tak to własnie LUBLIN :D Tak samo było i jest u mnie więc teraz pora żeby dać mu coś w zamian. Długo by wymieniać co trzeba wymienić i poprawić w tym dzielnym polskim dostawczaku więc tym zajmę się ja i rozbiorę do ostatniej śrubki, później poskładam jak klocki lego. Postaram się robić krótkie filmy z napraw i renowacji więc każdy będzie mógł zobaczyć na co została wydana jego złotówka ;) NIE ŁAM SIĘ! DORZUĆ SIĘ! :D

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze ;)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!